Słubice: 17 stycznia 2019   |   Imieniny: Marian, Jan, Antoni
reklama
reklama

SOSiR zaprasza na festyn rodzinny na lodowisku

Szykujecie już łyżwy? W tym roku impreza na zakończenie ferii odbędzie się na lodowisku Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Oprócz zabawy i konkurencji sportowych na uczestników i kibiców czekają nagrody.

Mikołajki

24 lutego SOSiR zaprasza na pierwszą z cyklu zapowiadanych imprez z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości - „Wielki rodzinny festyn na lodowisku”. Impreza odbywa się w ramach kampanii "Postaw na rodzinę". Współorganizatorami są burmistrz Słubic oraz Koło PZW nr 2, a patronatu medialnego udzieliły portal Słubice24 oraz telewizja HTS.

Początek festynu zaplanowano o godz. 13, planowane zakończenie około godz. 16.30. Tuż po nim odbędzie się turniej w hokeja na lodzie, o którym już niedawno pisaliśmy - ZOBACZ.

Dla uczestników festynu przygotowano kilka konkurencji sportowych rozgrywanych w różnych kategoriach wiekowych: przedszkola (dziewczęta i chłopcy razem), szkoły podstawowe klasy 1-3 (również razem dziewczęta i chłopcy), szkoły podstawowe klasy 4-6, gimnazja klasy 1-3 oraz klasy VII SP (w tych kategoriach dziewczyny i chłopaki startują oddzielnie). Ostatnią kategorią są rodziny – składy 3-osobowe, w tym minimum jeden dorosły.

Szybkie nogi i celne oko

A w jakich konkurencjach będą startować? Pierwszą z nich jest indywidualny trójbój sprawnościowy na czas. Zadaniem zawodników będzie slalom między pachołkami, przewracanie i układanie pachołków i zbieranie woreczków. Konkurencja druga to „celne oko”. Każdy będzie celował do bramki z odległości 50 m. Zadanie trzecie będzie to rodzinny tor przeszkód na czas.

Na najlepszych zawodników czekają wartościowe nagrody rzeczowe, w tym m.in. profesjonalne łyżwy, ochraniacze na kolana i łokcie, tornistry czy karnety na minigolfa.

Jak się zgłosić?

Należy wysłać zgłoszenie do 23 lutego godz. 12.00 na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W zgłoszeniu podać imię, nazwisko, wiek i nazwę konkurencji. Można zapisać się również osobiście w dniu imprezy w biurze zawodów. Wstęp wolny.

Jak przypominają organizatorzy, osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w festynie tylko i wyłącznie po opieką osoby dorosłej (lub po dostarczeniu zgody do biura zawodów, formularz jest dostępny poniżej).

A w nagrodę wakacje

Ale zadania sportowe i rywalizacja na lodzie to nie jedyne atrakcje rodzinnego festynu. Jest on pierwszym wydarzeniem z cyklu 11 imprez związanych z 100 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, jakie będzie organizował SOSiR. W biurze zawodów będą wydawane specjalne karty uczestnictwa, służące do zbierania pieczątek. Kibic otrzyma jedną, a zawodnik dwie. Aby wziąć udział w losowaniu 57 nagród rzeczowych, należy przez cały rok zebrać ich minimum 30. A wśród nagród są m.in. zagraniczne wycieczki.

Więcej informacji o akcji z pieczątkami już niebawem w osobnej publikacji.

Pliki do pobrania
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama