Słubice: 17 października 2018   |   Imieniny: Juliana, Łukasza, Bogumiła
reklama
reklama

SOSiR zaprasza na festyn rodzinny na lodowisku

Szykujecie już łyżwy? W tym roku impreza na zakończenie ferii odbędzie się na lodowisku Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Oprócz zabawy i konkurencji sportowych na uczestników i kibiców czekają nagrody.

Mikołajki

24 lutego SOSiR zaprasza na pierwszą z cyklu zapowiadanych imprez z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości - „Wielki rodzinny festyn na lodowisku”. Impreza odbywa się w ramach kampanii "Postaw na rodzinę". Współorganizatorami są burmistrz Słubic oraz Koło PZW nr 2, a patronatu medialnego udzieliły portal Słubice24 oraz telewizja HTS.

Początek festynu zaplanowano o godz. 13, planowane zakończenie około godz. 16.30. Tuż po nim odbędzie się turniej w hokeja na lodzie, o którym już niedawno pisaliśmy - ZOBACZ.

Dla uczestników festynu przygotowano kilka konkurencji sportowych rozgrywanych w różnych kategoriach wiekowych: przedszkola (dziewczęta i chłopcy razem), szkoły podstawowe klasy 1-3 (również razem dziewczęta i chłopcy), szkoły podstawowe klasy 4-6, gimnazja klasy 1-3 oraz klasy VII SP (w tych kategoriach dziewczyny i chłopaki startują oddzielnie). Ostatnią kategorią są rodziny – składy 3-osobowe, w tym minimum jeden dorosły.

Szybkie nogi i celne oko

A w jakich konkurencjach będą startować? Pierwszą z nich jest indywidualny trójbój sprawnościowy na czas. Zadaniem zawodników będzie slalom między pachołkami, przewracanie i układanie pachołków i zbieranie woreczków. Konkurencja druga to „celne oko”. Każdy będzie celował do bramki z odległości 50 m. Zadanie trzecie będzie to rodzinny tor przeszkód na czas.

Na najlepszych zawodników czekają wartościowe nagrody rzeczowe, w tym m.in. profesjonalne łyżwy, ochraniacze na kolana i łokcie, tornistry czy karnety na minigolfa.

Jak się zgłosić?

Należy wysłać zgłoszenie do 23 lutego godz. 12.00 na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W zgłoszeniu podać imię, nazwisko, wiek i nazwę konkurencji. Można zapisać się również osobiście w dniu imprezy w biurze zawodów. Wstęp wolny.

Jak przypominają organizatorzy, osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w festynie tylko i wyłącznie po opieką osoby dorosłej (lub po dostarczeniu zgody do biura zawodów, formularz jest dostępny poniżej).

A w nagrodę wakacje

Ale zadania sportowe i rywalizacja na lodzie to nie jedyne atrakcje rodzinnego festynu. Jest on pierwszym wydarzeniem z cyklu 11 imprez związanych z 100 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, jakie będzie organizował SOSiR. W biurze zawodów będą wydawane specjalne karty uczestnictwa, służące do zbierania pieczątek. Kibic otrzyma jedną, a zawodnik dwie. Aby wziąć udział w losowaniu 57 nagród rzeczowych, należy przez cały rok zebrać ich minimum 30. A wśród nagród są m.in. zagraniczne wycieczki.

Więcej informacji o akcji z pieczątkami już niebawem w osobnej publikacji.

Pliki do pobrania
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama