Słubice: 11 grudnia 2019   |   Imieniny: Waldemar, Damazy
reklama
reklama

Zimowe zmagania piłkarskich oldbojów

Zimowy czas aktywnie spędzają także członkowie oldBOYS Słubice. Choć lata lecą, panowie cały czas potrafią imponować dobrą formą. Na przełomie stycznia i lutego wzięli udział w dwóch turniejach halowych.

oldboys lubniewice

Najpierw był turniej w Ośnie Lubuskim. Stawka była mocna, bo do rywalizacji przystąpiły najmocniejsze ekipy weteranów z naszego regionu. 20 stycznia oprócz słubiczan zagrały reprezentacje: Sulęcina, Lubniewic, Rzepina, Witnicy i oczywiście gospodarzy.

Mecze były bardzo zacięte i słubiczanom, mimo, niezłej gry, zabrakło nieco szczęścia. Ostatecznie wygrali tylko jedno spotkanie i zajęli szóste miejsce.

Okazja do rewanżu była już niebawem, bo dwa tygodnie później na turnieju w Lubniewicach. Stawka i poziom rywali były bardzo podobne. Na parkiet tym razem wybiegło 7 ekip: Warta Gorzów, Ośno, Sulęcin, Długoszyn, Witnica, Słubice i Lubniewice.

W tym turnieju było już lepiej. Nasi oldboje wygrali tylko jeden mecz, ale już dwa zremisowali i ostatecznie zajęli piąte miejsce. Forma błysnął filigranowy Dariusz Olechno, który dla słubiczan zdobył wszystkie pięć bramek i tym samym został królem strzelców turnieju.

oldboys lubniewice_2

Kolejny sprawdzian piłkarskich umiejętności już 3 marca w Sulęcinie. Sami piłkarze przyznają, że na tym turnieju powinno być już znacznie lepiej. Wierzy w to prezes stowarzyszenia oldBOYS Slubice Krzysztof Pawłowicz.

- Tej zimy rozkręcamy się powoli. Nie poddajemy się jednak. Na pewno będziemy piąć się w górę i jeszcze pokażemy skuteczną grę w okresie zimowym. W każdym meczu przecież wychodzimy walczyć od początku do końca, a to jest sport, czasami zwycięstwo to kwestia jednej akcji czy prostego błędu. Zwyżkę formy już widać, choćby mecze bez straty gola albo tytuł króla dla Olesia. Trzymajcie kciuki - powiedział w rozmowie z naszą redakcją K. Pawłowicz.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama