Słubice: 19 lutego 2019   |   Imieniny: Arnold, Konrad, Marceli
reklama
reklama

Polonia szykuje formę - zobacz plan sparingów

Co ciekawego słychać w Polonii Słubice? Niedawno pisaliśmy o wygranej w prestiżowym turnieju halowym w Ośnie. Równolegle trwają też sparingi. Pierwsze mecze poloniści mają już za sobą, ale przed nimi jeszcze kilka ciekawych pojedynków.

Radek Kamiński

Polonia, która po pierwszej rundzie jest liderem klasy okręgowej, nie ukrywa, że mierzy w awans do IV ligi. Dlatego lista ich sparingpartnerów wygląda imponująco.

- Zadbaliśmy, aby przeciwnicy byli z samej górnej półki. Trzeba ogrywać się z najlepszymi, dlatego mamy mecze kontrolne z IV-ligowcami – podkreśla Radek Kamiński, kapitan drużyny.

Na razie idzie im całkiem nieźle. 3 lutego Polonia wygrała z Wartą Gorzów 2:0, natomiast tydzień później uległa 1:2 Spójni Ośno Lubuskie. To jednak nie wszystko.

W najbliższą sobotę (17 lutego) o godz. 12 nasz zespół czeka pojedynek z Czarnymi Browar Witnica, a 25 lutego do Słubic przyjedzie Odra Bytom Odrzański (początek meczu o godz. 14). Oba sparingi odbędą się na bocznym boisku ze sztuczną nawierzchnią.

Jeszcze jeden sparing Polonia Słubice zagra na początku marca (będzie to już najprawdopodobniej rywal z klasy okręgowej), a ligowy start zaplanowano 10 marca. W pierwszym meczu poloniści zmierzą się na wyjeździe z Kosmosem Rudnica.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama