Słubice: 26 września 2018   |   Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
reklama
reklama

Akademia Odchudzania - nowy projekt dla osób z problemem otyłości

Body & Soul EFA oraz portal Słubice24 zapraszają mieszkańców Słubic do udziału w wyjątkowym projekcie pt. "Akademia Odchudzania". Całe przedsięwzięcia zaczyna się już w lutym, a jego głównym celem jest pomoc osobom borykającym się z otyłością.

akademia odchudzania

Porady, treningi i konsultacje

Przez pięć miesięcy osoby pragnące zmienić swój wygląd i tryb życia będą uczyły się prawidłowo ćwiczyć oraz odpowiednio odżywiać. Wszystko oczywiście pod okiem wykwalifikowanych specjalistów.

W ramach projektu będą realizowane ćwiczenia grupowe, wykłady o tematyce zdrowotnej, porady żywieniowe, wyjazdy do SPA, nauka świadomych zakupów, indywidualne konsultacje dietetyczne oraz opieka trenerska.

Dołącz do projektu

Spotkanie organizacyjne dla osób pragnących wziąć udział w projekcie odbędzie się 27 stycznia o godz. 10:00 w Szkole Podstawowej nr 2 w Słubicach (wejście od strony ul. Mieszka I).

Wszelkich informacji na temat Akademii Odchudzania udziela koordynator projektu Tomasz Walczak pod numerem telefonu 574 768 537

W trakcie trwania projektu nasz portal będzie relacjonować postępy osób biorących udział w projekcie. Zostanie nakręcony film, opublikujemy także sesję zdjęciową i wywiady z uczestnikami. Całość potrwa do końca czerwca.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama