Słubice: 20 października 2019   |   Imieniny: Urszuli, Celiny, Hilarego
reklama

Wygraj bilety na kolarską imprezę w Berlinie

Gratka dla kibiców kolarstwa! W Berlinie na torze Velodrom podczas SIX DAY Berlin 2018 zobaczymy plejadę światowego kolarstwa, w tym Polaków - Alana Banaszka i Szymona Krawczyka. Zawodnicy będę rywalizować pod patronatem niemieckiej kasy zdrowia AOK Nordost, która zaprasza na imprezę również gości z Polski.

six days_berlin

Sześciodniowa impreza w Berlinie ma już status kultowej. 25 stycznia rozpocznie się jej 107 edycja. Polscy kolarze wystartują w kategorii U23 i są zaliczani do grona faworytów. W październiku zeszłego roku Alan Banaszek zdobył na torze Velodrom w Berlinie złoty medal Mistrzostw Europy w wyścigu punktowym elity.

Nad startem tej dwójki patronat objęła Kasa Zdrowia AOK Nordost, która oferuje ubezpieczenie zdrowotne również dla wielu klientów z Polski pracujących lub mieszkających w Niemczech.

Jako partner zdrowotny SIX DAY czujemy się zaszczyceni, że dwóch tak utalentowanych zawodników, którzy odnieśli już duże sukcesy na arenie międzynarodowej, będzie reprezentować nasze barwy – przekazał naszej redakcji Marek Rydzewski, dyrektor kasy, a przy okazji wielki pasjonat kolarstwa.

Alan Banaszek i Szymon Krawczyk to nie jedyni Polacy, którzy pojawią się na torze podczas tych zawodów. W rywalizacji elity wystąpią również Adam Teklinski, Daniel Staniszewski oraz Wojciech Pszczolarski.

Six Day Berlin 2018 potrwa od 25 do 30 stycznia 2018 roku. Szczegółowy program zawodów oraz bilety dostępne są na sixday.com/berlin.

Konkurs!

Jeśli chcecie zobaczyć na żywo wyścigi kolarzy? Dzięki współpracy portalu Slubice24 z Kasą Chorych AOK Nordost mamy dla was trzy podwójne wejściówki na rodzinną niedzielę. Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem portalu oraz wysłać zgłoszenie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W zgłoszeniu należy podać:
  • imię i nazwisko,
  • login z portalu,
  • adres email oraz numer telefonu,
  • w temacie emaila wpisać "AOK".
Adres email z którego wysyłane jest zgłoszenie musi być taki sam jak podany przy rejestracji w portalu. Zasada - kto pierwszy, ten lepszy. Wyniki podamy jeszcze dziś!
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama