Słubice: 19 września 2019   |   Imieniny: Konstancja, January
reklama
reklama

W Drzecinie będą skakać przez przeszkody

Intensywnie zapowiada nam się pierwszy weekend grudnia. Swoją imprezę będą mieli także pasjonaci jazdy konnej. Rancho Drzecin zaprasza na zawody jeździeckie z udziałem zawodników z Polski i Niemiec.

Rancho Drzecin

Jeździectwo od wielu lat cieszy się dużą popularnością po obu stronach Odry. Swoją renomę mają także imprezy w Drzecinie, które przyciągają coraz większą liczbę fanów tego sportu. W dniach 2-3 grudnia czeka nas kolejna odsłona halowych zawodów towarzyskich i regionalnych przygotowanych przez Uczniowski Klub Sportowy Rancho Drzecin.

Organizatorzy przyszykowali dla zawodników konkursy o zróżnicowanym poziomie technicznym - od kategorii debiutów, w której przeszkody są na wysokości 40 cm, po klasę C, gdzie wynosi ona aż 130 cm.

Rywalizacja odbędzie się według typowych dla tej sportowej dyscypliny zasad - należy przejechać bez zrzutki wyznaczoną trasę i zmieścić się w regulaminowym czasie. Obowiązują przepisy Polskiego Związku Jeździeckiego. Dla najlepszych zawodników i ich koni przewidziano nagrody.

Organizatorem zawodów jest Uczniowski Klub Sportowy Rancho Drzecin. Początek zaplanowano 2 grudnia o godz. 8:30, a zakończenie 3 grudnia o godz. 17:00.

Wstęp wolny dla wszystkich zainteresowanych.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama