Słubice: 26 czerwca 2019   |   Imieniny: Paulina, Jan, Paweł
reklama
reklama

W Drzecinie będą skakać przez przeszkody

Intensywnie zapowiada nam się pierwszy weekend grudnia. Swoją imprezę będą mieli także pasjonaci jazdy konnej. Rancho Drzecin zaprasza na zawody jeździeckie z udziałem zawodników z Polski i Niemiec.

Rancho Drzecin

Jeździectwo od wielu lat cieszy się dużą popularnością po obu stronach Odry. Swoją renomę mają także imprezy w Drzecinie, które przyciągają coraz większą liczbę fanów tego sportu. W dniach 2-3 grudnia czeka nas kolejna odsłona halowych zawodów towarzyskich i regionalnych przygotowanych przez Uczniowski Klub Sportowy Rancho Drzecin.

Organizatorzy przyszykowali dla zawodników konkursy o zróżnicowanym poziomie technicznym - od kategorii debiutów, w której przeszkody są na wysokości 40 cm, po klasę C, gdzie wynosi ona aż 130 cm.

Rywalizacja odbędzie się według typowych dla tej sportowej dyscypliny zasad - należy przejechać bez zrzutki wyznaczoną trasę i zmieścić się w regulaminowym czasie. Obowiązują przepisy Polskiego Związku Jeździeckiego. Dla najlepszych zawodników i ich koni przewidziano nagrody.

Organizatorem zawodów jest Uczniowski Klub Sportowy Rancho Drzecin. Początek zaplanowano 2 grudnia o godz. 8:30, a zakończenie 3 grudnia o godz. 17:00.

Wstęp wolny dla wszystkich zainteresowanych.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama