Słubice: 25 czerwca 2018   |   Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
Słubice24.pl Wiadomości Sport Dziś rusza Liga Mistrzów – XTiP Sportwetten zaprasza do wspólnego oglądania
reklama
reklama

Dziś rusza Liga Mistrzów – XTiP Sportwetten zaprasza do wspólnego oglądania

Lubisz sportowe emocje i śledzenie na żywo rywalizacji na boisku? Z wypiekami na twarzy obserwujesz wyniki sportowe? Przyjdź do XTiP i daj się poznać jako sportowy ekspert. Dziś pierwsza okazja – rusza tegoroczna Liga Mistrzów.

xtip sportwetten

Nowa siedziba XTiP Sportwetten mieści się we Frankfurcie, obok restauracji McDonald’s, tuż za mostem. To miejsce często odwiedzane przez sportowych kibiców, także z Polski. W lokalu można obejrzeć na żywo wszystkie najważniejsze transmisje sportowe, w tym ligę angielską, hiszpańską czy niemiecką. Znajdzie się także coś dla fanów innych dyscyplin sportowych - koszykówki, futbolu amerykańskiego, piłki ręcznej i wielu innych.

Do dyspozycji klientów są nowoczesne i duże telewizory. Na miejscu można wygodnie się rozsiąść, napić się kawy, herbaty lub zimnych napojów. Dla maksymalnej wygody gości z Polski można płacić także w złotówkach, jest też polskojęzyczna obsługa. Lokal czynny jest codziennie w godz. 11-23.

Dobrą okazją do poznania oferty firmy jest start sezonu 2017/2018 Ligi Mistrzów. Oficjalna inauguracja rozgrywek odbędzie się 12 września. Transmisja rozpoczyna się o godz. 20:45.


Więcej informacji o XTiP Sportwetten można znaleźć na facebookowym profilu firmy lub oficjalnej stronie internetowej xtip-vertrieb.de.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama