Słubice: 25 czerwca 2018   |   Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
Słubice24.pl Wiadomości Sport Jutro „pucharowa środa” – kibicujemy SKP Słubice
reklama
reklama

Jutro „pucharowa środa” – kibicujemy SKP Słubice

Zawodnikom SKP Słubice bardzo potrzebny będzie jutro doping kibiców. Przed własną publicznością zmierzą się z grającym ligę wyżej Orłem Międzyrzecz. Polonia w III rundzie Pucharu Polski pauzuje – podczas losowania trafiła na tzw. wolny los.

Mateusz Zając
Czy M. Zając poprowadzi SKP do kolejnego zwycięstwa?

Przed nami kolejny pucharowy mecz w wykonaniu SKP Słubice. Piłkarze są w dobrej formie, czego dowodem jest niespodziewanie, ale zasłużenie wygrany mecz z Celulozą Kostrzyn. Faworyzowanemu rywalowi słubiczanie strzelili aż 5 bramek (stracili tylko 2). A w poprzedniej kolejce wywieźli cenny punkt z wyjazdowej potyczki z AS Pieski.

Tym razem przeciwnik będzie jeszcze bardziej wymagający. Międzyrzeckie orły w tym roku prezentują dobrą formę - są liderem klasy okręgowej, a w poprzednim pucharowym pojedynku wygrali z Deltą Stare Polichno aż 9:1. Z kolei SKP Słubice wygrało z Pogonią Krzeszyce 3:1.

Po wygranej z Kostrzynem trener Przemysław Majchrzak obiecywał, że nasi zawodnicy nie spoczną na laurach i będą nadal ciężko pracować. - Z zawodnikami spędzamy wiele czasu na treningach i meczach, co pozwala nam na wspólne poznawanie się i nawiązanie porozumienia – mówił szkoleniowiec.

Oby nie zabrakło naszym zawodnikom tej woli walki i ambicji, którą potrafili pokazać na początku września. – Teraz stoimy przez kolejnym wyzwaniem. Nie jesteśmy faworytem, ale będzie starali się nie zawieść kibiców. Na murawie zostawimy wszystko to co mamy najlepsze – wtóruje trenerowi prezes SKP Mariusz Zborowski.

Z innych par ciekawie zapowiadają się potyczki m.in. GKS Bledzew i Warty Słońsk, Warty II Gorzów ze Stilonem Gorzów czy Lubuszanina Drezdenko i Zjednoczonych Przytoczna. Całe zestawienie można zobaczyć na stronie OZPN Gorzów Wlkp.

Termin: 13.09.2017, godz. 17.00. Miejsce: boisko boczne SOSiR.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama