Nie mają powodów do zadowolenia kibice SKP Słubice. Biało-niebiescy mają za sobą już drugą kolejkę piłkarskiej A klasy, jednak ich dorobek punktowy to nadal zero. W minioną niedzielę przegrali na wyjeździe z Juwenią Boczów aż 0:3.

SKP Słubice

Mecz od początku układał się pod dyktando gospodarzy, co udokumentowali golem strzelonym w 37 minucie. Po przerwie dołożyli jeszcze dwa trafienia i spotkanie skończyło się wynikiem 3:0 dla Juwenii. Nasi zawodnicy mieli swoje szanse na strzelenie bramki, a sędzie podyktował dla SKP nawet rzut karny. Jednak znowu zawiodła skuteczność.

Skład SKP Słubice: Szydło - Polowczyk, Fijałecki, Tomków, Olejniczak, Pędlowski, Żurawski, Bulcewicz, Lont, Gabrysz, Kalarus. Rezerwowi: Śmielewicz, Sokołowski, Kuźmicz, Rękawiecki, Rommel, Augustyniak, Peterwas.

Po dwóch kolejkach SKP Słubice jest na 11 miejscu tabeli A klasy. Kolejną szansę na przełamanie podopieczni trenera Przemysława Majchrzaka będą mieli już 3 września. Przed własną publicznością zagrają z Celulozą Kostrzyn w prestiżowych derbach powiatu słubickiego.