Słubice: 21 lipca 2018   |   Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
reklama
reklama

Ruszyły "Wakacje z lekką"

W tym roku nasze dzieci i młodzież nie mogą narzekać na brak wakacyjnych atrakcji. Jedną z nich przygotowały wspólnie Lubusz Słubice i Słubicka Akademia Biegowa. Nasi milusińscy wyjechali w góry do Borowic, gdzie będą trenować lekkoatletykę.

Do serca polskich Karkonoszy udała się grupa kilkudziesięciu osób. W tym gronie są początkujący biegacze, sprinterzy, skoczkowie, a nawet miotacze. Jest także młodzież z zaprzyjaźnionego ze Słubicami Łobza.

Obóz sportowy potrwa blisko dwa tygodnie. Przez ten czas uczestnicy pod okiem trenerów będą aktywnie spędzać wolny czas, zwiedzać górskie szlaki i dobrze się bawić. Do swojej dyspozycji mają stadion lekkoatletyczny, sportowe boiska i odpowiedni sprzęt.

Sprawdziliśmy z naszym obiektywem jak wyglądał pierwszy dzień obozu. Na razie humory i zdrowie dopisują. Oby tak pozostało do końca pobytu w Borowicach. "Wakacje z lekką" wspiera medialnie redakcja portalu Słubice24. Wkrótce na naszej stronie obszerny reportaż.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama