Słubice: 23 maja 2018   |   Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
reklama
reklama

Wielkie bieganie w Słubicach - test Coopera z nagrodami

Już we wtorek będzie świetna okazja ku temu, aby sprawdzić poziom swojej kondycji. Na słubickim stadionie odbędzie się rodzinny test Coopera. Do wspólnego biegania zapraszają organizatorzy - Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji, LKS Lubusz Słubice oraz Słubicka Akademia Biegowa.

Test Coopera

Czym jest test Coopera? To najbardziej popularny i najprostszy test wysiłkowy na świecie. Określa przede wszystkim naszą wydolność i wytrzymałość. Należy biec przez 12 minut i w tym czasie zaliczyć jak największy dystans. Specjalna tabela pozwala odczytać wynik i ocenić poziom kondycji.

Okazję do jej sprawdzenia będą mieli także słubiczanie. 20 czerwca na stadion przy ul. Sportowej organizatorzy zapraszają całe rodziny. Startować mogą i mali i duzi. Mile widziane są nie tylko osoby biegające regularnie, ale również początkujący lub dopiero pragnący rozpocząć przygodę z bieganiem.

Impreza rozpocznie się o godz. 17 od krótkiej rozgrzewki, którą poprowadzi trener Piotr Kiedrowicz, założyciel Słubickiej Akademii Biegowej. Następnie odbędzie się 12-minutowy bieg, a potem odczytanie wyników i określenie poziomu kondycji dla każdego z uczestników.

To jednak nie wszystko. Na osoby biorące udział w teście Coopera czeka smakowity poczęstunek oraz losowanie wartościowych nagród, w tym karnety na zajęcia sportowe pod okiem P. Kiedrowicza.

Udział w imprezie jest bezpłatny. Wystarczy tylko wcześniej przesłać zgłoszenie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaka powinna być organizacja ruchu na skrzyżowaniu ul. Jagiełły i Konstytucji 3 Maja?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama