Słubice: 17 lipca 2018   |   Imieniny: Aneta, Bogdan, Aleksy
reklama
reklama

Kolęda dla przyjaciół – zaproszenie na koncert

Święta już za nami, jednak świąteczny nastrój nadal towarzyszy słubiczanom. Będzie można go odnaleźć w koncercie przygotowanym przez lokalnych artystów, który odbędzie się 14 stycznia w kościele Św. Ducha w Słubicach.

koleda dla_przyjaciol

Wszyscy chętni będą mogli wysłuchać kolęd i pastorałek przygotowanych przez słubickich artystów. Wśród wykonawców znajdą się między innymi zespoły Załoga Boga, Jerycho, Bona Fides, Jerzyki, Chór Konsonans, polsko-niemiecki chór Singing All Together oraz soliści: Bartosz Borula - tenor, Magdalena Iłowska - sopran i Bettina Tanzyna - mezzosopran.

Organizatorami koncertu są parafia pw. Św. Ducha, Gmina Słubice i Słubicki Miejski Ośrodek Kultury. Wstęp na koncert jest wolny.

Termin: 14.01.2017, godz.15:30. Miejsce: kościół Św. Ducha.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama