Słubice: 20 października 2019   |   Imieniny: Urszuli, Celiny, Hilarego
reklama

Darmowe kino na wakacje

W wakacje kino w SMOK-U nie odpoczywa! Zaprasza dzieci i młodzież na darmowe seanse. W programie dwie przygodowe opowieści: „Aladyn” i „Pokémon: Detektyw Pikachu”. Już można odbierać bezpłatne wejściówki.

pikaczu

Słubicki Miejski Ośrodek Kultury w wakacje uruchamia darmowe seanse w kinie. Na widzów czekają dwa przygodowe, familijne filmy, które premierę miały w tym roku.

„Aladyn” - 1.07, 3.07, 5.07, godz. 12.00

Pierwszym z nich jest „Aladyn”, film w reżyserii Guy’a Ritchiego, który klasyczną animację Disneya wzbogacił o wartką akcję i typowe dla siebie zaczepne poczucie humoru. Fabularna adaptacja znanej historii zyskała moc ekspresji i nową siłę wyrazu. Duża w tym zasługa odtwórców najważniejszych ról - w Dżina wcielił się sam Will Smith.

„Pokémon: Detektyw Pikachu” - 8.07, 10.07, 12.07, godz. 12.00

Drugą filmową propozycją kina w SMOK-u jest „Pokémon: Detektyw Pikachu”. Historia rozpoczyna się, kiedy prywatny detektyw Harry Goodman znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a jego 21-letni syn Tim próbuje ustalić, co się wydarzyło. W śledztwie pomaga mu były partner Harry’ego - detektyw Pikachu, przezabawny, dowcipny i uroczy Pokémon, który potrafi wprawić w osłupienie nawet samego siebie. Jesteście ciekawi ich przygód?

Oba filmy są dubbingowane i przeznaczone dla widzów mających powyżej 7 lat.

Darmowe bilety na filmy można odbierać w kasie SMOK-a od poniedziałku do piątku w godz. 8.30 - 15.30. Bilety są przeznaczone wyłącznie dla widzów indywidualnych (nie dla grup zorganizowanych). Ilość jest ograniczona.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama