Słubice: 19 października 2019   |   Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
reklama

Na Dni Puszczy w Rzepinie zagra Lady Pank

W lipcu tradycyjnie Dni Puszczy Rzepińskiej, pełne gwiazd! Na rzepińskim stadionie wystąpi m.in. legenda polskiej sceny, zespół Lady Pank! Kto się wybiera?

dni puszczy

Zbliżają się Dni Puszczy Rzepińskiej, organizatorzy zdradzili już pierwsze szczegóły tegorocznej imprezy. A są nimi gwiazdy muzyczne, które wystąpią na scenie na rzepińskim Stadionie Miejskim.

Kogo będzie można zobaczyć i posłuchać 6 lipca w Rzepinie? Gwiazdą wieczoru będzie zespół Lady Pank, obecny na polskiej scenie muzycznej już od 38 lat. W jego dorobku jest wiele znanych przebojów, jak „Mniej niż zero”, „Zamki na piasku” czy „Kryzysowa narzeczona”.

Obok nestorów sceny, w Rzepinie wystąpią również gwiazdy młodszego pokolenia, czyli Filip Lato znany z występów z „The Voice of Poland” i „Twoja twarz brzmi znajomo”, a także Mateusz Ziółko, który również ma na koncie występy w show Polsatu.

Do tańca publikę porwie zespół MIG, który wylansował takie przeboje jak „Jej dotyk” oraz „Wymarzona formacja”. Ich największy sukces to nagroda Super Premiera na Polo Tv Hit Festival w 2015 roku.

Dni Puszczy odbędą się 6 lipca na Stadionie Miejskim w Rzepinie. Wstęp wolny. Godziny rozpoczęcia poszczególnych koncertów poznamy niebawem (są w trakcie ustaleń).
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama