Słubice: 19 października 2019   |   Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
Słubice24.pl Wiadomości Kultura Kto wytańczył nominacje w powiatowym PRO ARTE? (foto/wideo)
reklama

Kto wytańczył nominacje w powiatowym PRO ARTE? (foto/wideo)

Za nami kolejne powiatowe eliminacje artystyczne spod szyldu PRO ARTE, tym razem była to Lubuska Gala Taneczna. Na scenie Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury w szranki stanęli młodzi tancerze. Walczyli o nominację do udziały w etapie wojewódzkim.

Lubuska Gala Taneczna

Lubuska Gala Taneczna to jedna z części Programu Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży PRO ARTE realizowanego przez Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze. Gala realizowana jest w czterech kategoriach wiekowych oraz trzech kategoriach tanecznych z uwzględnieniem podziału na: soliści/duety oraz grupy taneczne.

23 maja w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury odbyły się eliminacje powiatowe. Chętnych nie brakowało - na scenie wystąpiło 15 grup i zespołów. W sumie swoje umiejętności zaprezentowało aż 153 uczestników. Byli wśród nich soliści, duety, jak i grupy taneczne, działające w szkołach, domach kultury i innych instytucjach zajmujących się edukacją taneczną dzieci i młodzieży.

Lubuska Gala Taneczna

Występy uczestników oceniało dwuosobowe jury składzie Marek Zadłużny oraz Alicja Gotowska, a całość prowadziła Małgorzata Pasternak ze SMOK-a. Podjąć ostateczną decyzję nie było łatwo. Kto zdobył nominacje na etap wojewódzki? Poniżej komplet wyników.

ZOBACZ WYNIKI

Nominowani będą reprezentować nasz powiat w finałach wojewódzkich, które zaplanowano w dniach 13-14 czerwca w Nowej Soli. Trzymamy kciuki!

Poniżej fotorelacja przygotowana przez naszego reportera. Film wideo niebawem.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama