Słubice: 19 września 2019   |   Imieniny: Konstancja, January
reklama
reklama

Smaczna bajka w słubickiej bibliotece

Będzie teatralnie i smacznie! Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach zaprasza dzieci na interaktywny spektakl z elementami języka angielskiego pt. „Bajka do zjedzenia”. Spektakl będzie zdrowy, lekkostrawny – i pożywny. Polecany zwłaszcza tym, którzy od marchewek wolą chipsy.

do zjedzenia

W słubickiej bibliotece z przedstawieniem ponownie zagości Teatr TAK. Tym razem aktorzy ze sceny opowiedzą apetyczną historię pt. „Bajka do zjedzenia”. Jest to spektakl o tym, co warto jeść, a czego się wystrzegać.

W tej historii pod szatą dowcipnej fabuły ukryto wiele ważnych zasad dotyczących prawidłowego żywienia. Dzieci dowiedzą się np. tego, dlaczego cukier jest zły, czy podjadanie jest zdrowe, jakie moce mają warzywa i owoce i dlaczego tak ważny jest ruch.

- Spektakl jest bardzo zdrowy, lekkostrawny, pełen witamin i endorfin! Artyści z Teatru TAK zapewnią małym uczestnikom moc radości i zabawy – zapewniają panie bibliotekarki.

Wstęp jest wolny, ale liczba miejsc ograniczona. Moga się zgłaszać również grupy zorganizowane, najlepiej telefonicznie: 95 758 2372.

Termin: 14.05.2019, godz. 13:00. Miejsce: oddział dla dzieci, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama