Słubice: 19 września 2019   |   Imieniny: Konstancja, January
reklama
reklama

Dzień dobry, droga Nocy

Co słychać we frankfurckim Theater des Lachens? Dyrekcja teatru zaprasza na spektakl „Dzień dobry, droga Nocy”. Specjalnie dla widzów z Polski przygotowano aż dwa przedstawienia w naszym rodzinnym języku.

dzien noc

Spektakl powstał na podstawie tekstu Alice Quadflieg. Jak przekonuje Arkadiusz Porada z teatru, ”Dzień dobry, droga Nocy” to pełna fantazji podróż przez światło i ciemność.

Pan Dzień uwielbia, gdy jest jasno i słonecznie, uwielbia błękit nieba i uwielbia wymyślać historie pełne przygód, w których to on jest bohaterem. Jednak jednej rzeczy boi się pan Dzień: ciemności. Ale dziś usłyszy w ciemności przyjazny głos – to pani Noc. To ona pokaże mu, jak piękny może być świat w blasku Księżyca, jak czarująca może być noc wypełniona migotaniem gwiazd, poruszających się cieni i dźwięków, których wcale nie należy się bać.

W języku polskim zaplanowano dwa przedstawienia. Pierwsze odbędzie się 12 maja o godz. 10:00 w Theater des Lachens we Frankfurcie, a drugie 14 maja o godz. 16:30 w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury.

Spektakl przeznaczony jest dla widzów od 4 lat. Bilety można kupić w przedsprzedaży lub bezpośrednio przed wydarzeniem. SMOK: 15 zł (dzieci) / 20 zł (dorośli), Theater des Lachens: 4,50 euro (dzieci) / 6 euro (dorośli).

Więcej o wydarzeniu na stronie: www.theaterdeslachens.de.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama