Słubice: 20 listopada 2019   |   Imieniny: Edyta, Edmund, Anatol
reklama
reklama

UNITHEA teatralnie opowie o przyszłości

Zbliża się już 22. edycja Polsko-Niemieckiego Festiwalu UNITHEA. Jej tematem w tym roku będą nowe wizje przyszłości. Organizatorzy zapowiadają, że podczas festiwalowych dni będzie dystopijnie, utopijnie, technologicznie i elektronicznie!

spektakl unithea_bg

„Jest już za 5 12! Najwyższa pora!?” – tak brzmi motto tegorocznego festiwalu teatralnego UNITHEA, który odbędzie się w dniach 27-30 czerwca.

Podczas tegorocznej edycji, za pomocą licznych spektakli teatralnych, koncertów, performance’ów tanecznych czy wystawy przedstawimy wam różne wizje przyszłości – zachęcają organizatorzy.

Jak podkreslają sami artyści, będą szukać odpowiedzi na pytania związane z przyszłością, kreślić różne scenariusze, a także zastanawiać się nad tym, co motywuje ludzi do tworzenia lepszego świata. Jednym z najważniejszych elementów programu będą spektakle teatralne.

Pierwszy z nich nosi tytuł „Technologia jest Istotą” i zaplanowano go 27 czerwca o godz. 18.30 w foyer Kleist Forum. - Spektakl ten za pomocą technologii cyfrowej przeniesie nas do świata techniki i poruszy kwestię relacji między człowiekiem a maszyną – wyjaśniają organizatorzy. I zapowiadają mocne widowisko!

Kolejny to „Revolution - alles wird gut", który opowiada o przemianie realności w Utopię. Obejrzeć będzie go można 28 czerwca o godz. 20.30, również w Kleist Forum. Trzeci, pt. Extraleben - "0 Protokolle", opowiada o katastrofie, i tym, jak ludzkość usiłuje się z niej wyrwać... Odbędzie się 29 czerwca o godz. 20 w Kleist Forum.

Szczegółowy program całego festiwalu już niebawem ukaże się na www.unithea.eu.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama