Słubice: 19 września 2019   |   Imieniny: Konstancja, January
reklama
reklama

Majówka w Ośnie Lubuskim

Miejski Dom Kultury zaprasza mieszkańców na wspólną majówkę. Trzy wydarzenia w trzy dni. Każde inne: piknik z muzyką, tworzenie flagi z balonów, a na deser taniec na plaży…

majowka osno

Pierwszą imprezą, jaką MDK przygotował dla mieszkańców Ośna jest Piknik Artystyczno-Hobbystyczny pod wymowną nazwą "Nie samą pracą człowiek żyje". Impreza odbędzie się 1 maja, czyli w Święto Pracy. Piknik to wspólna biesiada, czyli kocyki, jedzonko… I wrażenia artystyczne.

W czasie pikniku dzieci (małe i te całkiem duże) będą mogły pośpiewać przy gitarze z panią psycholog, Mają Michałek. A mieszkańcy będą prezentować swoje zamiłowania i zainteresowania. Też możesz to zrobić, dzieląc się z nami swoją pasją – zachęcają organizatorzy. Piknik odbędzie się w godz. 11.30-16.30 na skwerze pod fontannami.

Kolejny dzień, czyli 2 maja, to Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Dlatego MDK chce wspólnie z mieszkańcami Ośna stworzyć na placu przy ratuszu flagę z balonów. Temu zadaniu towarzyszyć będzie muzyka w wykonaniu Dziecięco-Młodzieżowej Orkiestry Dętej oraz chóru Łęczanie. Początek o godzinie 12.

Natomiast 3 maja w Ośnie Lubuskim będzie można świętować bawiąc się i tańcząc. Impreza rozpocznie się o godz. 20 na plaży przy jeziorze Reczynek. To tu zapłonie ognisko, a do tańca zagra DJ Voice Tomasz Stopiński. Czynny będzie również letni bar Victorio Camp.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama