Słubice: 17 lipca 2019   |   Imieniny: Aneta, Bogdan, Aleksy
reklama

Raper Kękę zagra w Słubicach

Dobra wiadomość dla fanów hip-hopu. W Słubicach wystąpi popularny i ceniony przez publiczność raper Kękę. Na scenie klubu Prowincja artysta zaprezentuje materiał z najnowszej płyty pt. „To Tu”.

keke

Po komercyjnym i artystycznym sukcesie „Trzecich Rzeczy” (podwójna platyna, ponad 130 koncertów w kraju i Europie), KęKę wraca by otworzyć nowy rozdział.

Jak przekonuje wydawca, „To Tu” to dojrzały i życiowy materiał, okraszony dawką humoru i sporą dozą autorefleksji. Tym razem KęKę postanowił zaprosić gości, którzy swoją obecnością stworzyli nową jakość i doskonale wkomponowali się w osobiste utwory radomianina. Warstwa muzyczna utrzymana jest w nowoczesnym klimacie, chociaż nie zabraknie też klasycznego brzmienia.

Jednym z popularniejszych utworów z nowej płyty jest "Nigdy ponad stan", który na serwisie You Tube zanotował już ponad 25 mln wyświetleń. Poniżej teledysk.Organizatorem imprezy są J. Entertainment, Bashesh, Prowincja, Słubicki Miejski Dom Kultury oraz wytwórnia Takie Rzeczy. Imprezę wspierają Styl-Dom, 4K Autodetailing & Myjnia, Activ Gym Słubice, Tattoo Talar.

Koncert odbędzie się 5 kwietnia w Prowincji. Klub otworzy swoje drzwi dla gości o godz. 20:30.

Bilety w cenie 40 złotych są dostępne w przedsprzedaży w Klubie Prowincja. W dniu koncertu będą nieco droższe (koszt 50 zł).

Bądź na bieżąco z aktualnymi informacjami dotyczącymi koncertu - strona wydarzenia na FB.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz tegoroczne Miejskie Święto Hanzy (licząc wg szkolnej skali)
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama