Słubice: 25 maja 2019   |   Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
reklama
reklama

Zaśpiewaj i wygraj sukces!

Słubicom nie brakuje talentów wokalnych, więc może ktoś wyśpiewa sukces w tym konkursie? Słubicki Miejski Ośrodek kultury zaprasza do udziału w 24. edycji ogólnopolskiego konkursu piosenki „Wygraj Sukces”. Ruszyły zapisy!

Wygraj sukces

Głównymi organizatorami konkursu „Wygraj Sukces” są Tarnobrzeski Dom Kultury i studio „PRO-MEDIA” z Tarnobrzegu. Udział mogą w nim wziąć soliści urodzeni w latach 2000-2012 (podzieleni na 4 kategorie wiekowe). Konkurs od wielu lat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, w ostatnim roku wzięło w nim udział kilkanaście tysięcy osób. Jego laureatką jest m.in. słynna Marina Łuczenko.

Jak można „wygrać sukces”? Najpierw odbywają się kwalifikacje wstępne (takie będą m.in. w SMOK-u). Zadaniem uczestników jest zaprezentowanie jednego utworu z płyty konkursowej lub innego, dowolnego. Na płycie konkursowej, wydanej przez organizatora konkursu, znajduje się 10 utworów wraz z akompaniamentem.

Kwalifikacje wstępne w kilkudziesięciu ośrodkach w całym kraju zaplanowano od 24 kwietnia do 9 maja. Tych, którzy je przejdą, czekają kolejne etapy – kwalifikacje regionalne, półfinały i wielki finał we wrześniu w Tarnobrzegu. Jest o co walczyć, bo nagroda główna to wyjazd do Eurodisnaylandu (dla zwycięzcy i opiekuna), a także cenne nagrody rzeczowe w poszczególnych kategoriach wiekowych.

O szczegółach konkursu i zasadach udziału można przeczytać więcej na stronie wygrajsukces.com.pl. Tam znajdziecie również regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy. Zapisywać się można do 22 marca.

Koordynatorką konkursu z ramienia SMOK jest Anna Adamowicz – tel. 607 416 671.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama