Słubice: 19 października 2019   |   Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
reklama

Relaksacyjna muzyka zabrzmi w Rzepinie

Czy można wykąpać się w… dźwiękach? Zachęca do tego Miejskim Dom Kultury w Rzepinie. 22 marca odbędzie się tam koncert relaksacyjny. Będzie okazja wyciszyć się i zrelaksować przy dźwiękach różnego rodzaju instrumentów, m.in. mis i gongów.

koncert relaks

Jak przekonują organizatorzy, „kąpiel w dźwiękach” jest dla każdego, kto chce odpocząć od codzienności, problemów i pędu otaczającego nas świata. - Jeśli pragniesz wejść w głąb siebie lub potrenować pełne bycie „tu i teraz”, seans kąpieli w dźwiękach będzie ku temu dobrą okazją – czytamy w zapowiedzi koncertu.

Muzyczny seans potrwa 90 minut. Nie będzie to jedna typowy koncert. Organizatorzy zapewniają, że wszystko będzie odbywać się w kameralnej i przyjaznej atmosferze. Każdy może przyjść z poduszką i kocem, gdyż do słuchania relaksacyjnych dźwięków zalecana jest pozycja leżąca.

A jakie dzięki będzie można usłyszeć? Koncertowe instrumentarium zapowiada się niezwykle bogato. Misy dźwiękowe, gongi wietrzne, dzwonki Koshi, dzwony rurowe, kije deszczowe, a nawet śpiew - to tylko najważniejsze z nich.

Koncert poprowadzi Aurelia Atra, certyfikowany praktyk masażu dźwiękiem wg. metody Petera Hessa. Wstęp kosztuje 30 zł, wymagana jest jednak wcześniejsza rezerwacja, ze względu na ograniczoną ilość miejsc. Kontakt: tel. 607-217-706.

Jak to brzmi? Odpowiedź na poniższym filmie.Termin: 22.03.209, godz. 19:00. Miejsce: Miejski Dom Kultury w Rzepinie.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama