Słubice: 19 października 2019   |   Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
reklama

Cybinka zaprasza na Przebojowy Prima Aprilis

To nie żart! To już IV edycja konkursu piosenki wszelakiej, którą w Prima Aprilis organizuje Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Cybince. Patronat nad konkursem objął burmistrz Cybinki Marek Kołodziejczyk.

prima cybinka

Śpiewać każdy może, trochę lepiej, a może trochę gorzej… to nie takie ważne. Liczą się chęci i dobra zabawa! Do Przebojowego Prima Aprilis, czyli konkursu piosenki wszelakiej, może zgłosić się każdy, bez względu na wiek. Wokalne i estradowe umiejętności będzie oceniać 3-osobowe jury, które także zdecyduje o podziale nagród.

Najlepszy wokalista lub wokalistka otrzyma bon na 300 zł do wykorzystania w Zakładzie Zegarmistrzowskim "CZAS" Krzysztofa Portka. Narodami za 2 i 3 miejsce są również bony upominkowe, tym razem do wykorzystania w sklepie "BENEFIT" Grzegorza Samulskiego o wartości 200 i 100 zł. Patronat nad konkursem objął burmistrz Cybinki Marek Kołodziejczyk.

Czas na zgłoszenia upływa 28 marca o godz. 17. Zgłoszenia przyjmuje sekretariat MGOK. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie: www.cybinka.pl.

Termin: 1.04.2019, godz. 17. Miejsce: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Cybince.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama