Słubice: 19 października 2019   |   Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
reklama

Turbo zagra w Prowincji

Gratka dla miłośników cięższej muzy - na scenie Klubu Prowincja wystąpi żywa legenda gatunku, zespół Turbo. Przed nestorami zagrają ognisty Hellhaim i młody, energiczny Okrütnik.

turbo warrior

Turbo zawita do Prowincji w ramach tournée pod kryptonimem „The Last Warrior Tour”. Udowodnią, że nadal mają moc na koncertach – zespół zapowiada wykonanie na żywo w całości kultowego krążka ‘Ostatni Wojownik’ (z roku 1987). Nie zabraknie oczywiście najbardziej znanych – i ostrych - utworów z bogatego dorobku grupy.

Tak brzmi jeden z najbardziej znanych ich utworów pt. „Dorosłe dzieci”.Przed Turbo publiczność rozgrzeją dwa inne, heavy metalowe zespoły młodszego pokolenia: Hellhaim i Okrütnik. Ten pierwszy gra w stylu, który jego członkowie sami określają jako „extreme heavy metal”. Każdy ich koncert to bezkompromisowe i energetyczne wydarzenie.

Jak brzmią? Na przykład tak:Okrütnik to formacja, która powstała w maju 2018 roku. jego brzmienia można zakwalifikować do szeroko pojętego heavy metalu z thrashowymi zagrywkami i elementami black metalu w wokalu. Zespół działa przy Domu Kultury w Kotlinie. Poniżej próbka ich możliwości.Bilety do nabycia w Prowincji: 40 zł – przedsprzedaż, 50 zł w dniu koncertu.

Rezerwacja: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub sms: 603 952 430, w treści wiadomości należy wpisać: "Turbo, ilość biletów, imię i nazwisko osoby zamawiającej oraz miejscowość".

Termin: 15.03.2019, godz. 19. Miejsce: Klub Prowincja, Słubicki Miejski Ośrodek Kultury.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama