Słubice: 16 lipca 2019   |   Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
reklama

Koncertowe urodziny w Barze Pod Mostem

Bar Pod Mostem w Słubicach zaprasza na pierwszy w nowym roku wieczór koncertowy połączony z obchodami pierwszych urodzin klubu. Z tej okazji na scenie wystąpi zespół Sawa Bańka/Marcin Łukasiewicz Duo.

espe duo

Kim są artyści? To akustyczny, jazzujący duet założony w Zielonej Górze. W jego skład wchodzi Sawa Bańka, studentka kierunku Jazz i Muzyka Estradowa na Uniwersytecie Zielonogórskim, oraz Marcin Łukasiewicz, absolwent tego samego kierunku (gitarzysta i lider zespołu Morte Plays, związany z zielonogórskim środowiskiem muzycznym).

Jaką muzykę gra Sawa Bańka/Marcin Łukasiewicz Duo? Zespół ma w swoim repertuarze własne kompozycje, poezję śpiewaną oraz polskie utwory jazzowe i popowe w autorskich aranżacjach.

Namiastkę ich twórczości można znaleźć na stronie
https://sawamarcinduo.bandcamp.com/album/demo-2018

Koncert odbędzie się 18 stycznia (piątek) o godz. 21:00. Z okazji urodzin na barze czeka wiele promocji. Wstęp wolny, zapraszamy!

---

AKTUALIZACJA: Szefostwo baru poinformowało, że ze względu na ogłoszoną w piątek (18 stycznia) żałobę narodową koncert zostaje odwołany i odbędzie się w innym terminie (o czym poinformujemy).
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz tegoroczne Miejskie Święto Hanzy (licząc wg szkolnej skali)
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama