Słubice: 26 marca 2019   |   Imieniny: Teodor, Emanuela, Larysa
reklama
reklama

Koncertowe urodziny w Barze Pod Mostem

Bar Pod Mostem w Słubicach zaprasza na pierwszy w nowym roku wieczór koncertowy połączony z obchodami pierwszych urodzin klubu. Z tej okazji na scenie wystąpi zespół Sawa Bańka/Marcin Łukasiewicz Duo.

espe duo

Kim są artyści? To akustyczny, jazzujący duet założony w Zielonej Górze. W jego skład wchodzi Sawa Bańka, studentka kierunku Jazz i Muzyka Estradowa na Uniwersytecie Zielonogórskim, oraz Marcin Łukasiewicz, absolwent tego samego kierunku (gitarzysta i lider zespołu Morte Plays, związany z zielonogórskim środowiskiem muzycznym).

Jaką muzykę gra Sawa Bańka/Marcin Łukasiewicz Duo? Zespół ma w swoim repertuarze własne kompozycje, poezję śpiewaną oraz polskie utwory jazzowe i popowe w autorskich aranżacjach.

Namiastkę ich twórczości można znaleźć na stronie
https://sawamarcinduo.bandcamp.com/album/demo-2018

Koncert odbędzie się 18 stycznia (piątek) o godz. 21:00. Z okazji urodzin na barze czeka wiele promocji. Wstęp wolny, zapraszamy!

---

AKTUALIZACJA: Szefostwo baru poinformowało, że ze względu na ogłoszoną w piątek (18 stycznia) żałobę narodową koncert zostaje odwołany i odbędzie się w innym terminie (o czym poinformujemy).
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama