Słubice: 20 sierpnia 2019   |   Imieniny: Sabina, Sobiesław, Bernard
reklama
reklama

Koncert Noworoczny 2019

Pożar auli nie przeszkodzi w podtrzymaniu muzycznej tradycji. Jak co roku w Słubicach odbędzie się Koncert Noworoczny. Tym razem w gościnnych wnętrzach Kościoła NMP Królowej Polski.

noworoczny 2019

- Podczas tegorocznego koncertu przeniesiemy się do roztańczonej ojczyzny walca. Zapraszamy w podróż do Wiednia, gdzie rozbrzmiewać będą radosne uwertury, walce i polki – słowem do świata muzyki lekkiej, łatwej i przyjemnej – opowiada Tomasz Pilarski, dyrektor Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury, który jest organizatorem wydarzenia.

O muzyczną oprawę zadba doskonale znana słubiczanom Brandenburska Orkiestra Państwowa z Frankfurtu nad Odrą, tym razem pod batutą Takao Ukigaya. W ich wykonaniu usłyszmy interpretacje utworów takich kompozytorów jak Johann Strauss (syn), Josef Strauss, Eduard Strauss, Jacques Offenbach, Franz Lehár czy Franz von Suppé.

Z kolei dzięki interpretacjom japońskiego tenora Naoyuki Okada udamy się także do magicznego świata operetki. W programie organizatorzy zaplanowali m.in. arie z „Barona Cygańskiego”, „Krainy uśmiechu” czy „Nocy w Wenecji”.

Bilety w cenie 50 złotych są już do nabycie w kasie SMOK-a.

Termin: 19.01.2019, godz. 19:30. Miejsce: Kościół NMP KP w Słubicach, ul. 1 Maja.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy to dobry pomysł, aby Słubice i Frankfurt ubiegały się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama