Słubice: 19 maja 2019   |   Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
reklama
reklama

Łukasz Łyczkowski & 5 Rano w Prowincji

Łukasz Łyczkowski to jeden z najlepszych męskich wokali siódmej edycji The Voice of Poland. Ma również za sobą występy na Przystanku Woodstock. On i jego zespół 5 Rano wracają do Prowincji po 6 latach i zapowiadają prawdziwe rockowe show z charakterystycznym wokalem i mocnymi riffami.

5 rano_plakat

Jak piszą muzyczni eksperci, Łukasz Łyczkowski & 5 Rano to swoisty ewenement na polskim rynku muzycznym. Od początku zespół zakorzeniony jest w muzyce wywodzącej się z lat 60 i 70-tych, podsyconych grungem rodem z Seattle i klasycznym hard rockiem, ale także jest otwarty na nowe kierunki i nowoczesne brzmienie.

W 2018 roku zespół wydał swoją drugą płytę pt. „Korzenie” i w ramach promocji tego wydawnictwa wyruszył w Polskę by promować ją podczas koncertów. W ramach tej trasy artyści zawitają także do słubickiej Prowincji. Tak brzmi jeden z utworów promujących najnowszą płytę:Bilety w przedsprzedaży w cenie 25 zł, 30 zł w dniu koncertu. Rezerwacja biletów: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub sms: 603 952 430. W treści wiadomości należy wpisać: 5 Rano, ilość biletów, imię i nazwisko osoby zamawiającej oraz miejscowość.

Termin: 8.12.2018, godz. 20. Miejsce: Klub Prowincja, Słubicki Miejski Ośrodek Kultury.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama