Słubice: 16 czerwca 2019   |   Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
reklama
reklama

Zajęcia perkusyjne w SMOK-u

Uwaga dzieci i młodzież, w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury ruszają zajęcia perkusyjne. Chcecie nauczyć się grać na bębnach? Ci, którzy już spróbowali wiedzą, że to świetna zabawa!

karmelita1
Zajęcia poprowadzi Kamil Karmelita

Czy wciąż szukacie dla siebie ciekawych zajęć pozalekcyjnych? A może by tak gra na bębnach i innych instrumentach perkusyjnych? – Te zajęcia rozwijają poczucie rytmu, a przede wszystkim sprawdzają wrodzone zdolności dzieci – wyjaśnia Kamil Karmelita, perkusista prowadzący zajęcia.

I podkreśla, że mają wiele dodatkowych zalet. - Ćwiczenia na bębnach są tak prowadzone, żeby dziecko miało świadomość podzielności pracy lewej i prawej ręki. Na zajęciach uczymy się intuicyjnego liczenia do 3, 4, 6, 8, 16 i 36, co otwiera zupełnie nowe możliwości myślenia i pracy mózgu – opowiada o zajęciach.

Spotkania będą odbywały się w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury w piątki, w dwóch grupach wiekowych. Od 16.30 do 17.30 grają dzieci w wieku 7-10 lat, a od 17.30 do 18.30 młodzież w wieku 11-15 lat.

Jakie są zalety udziału w takich zajęciach? K. Karmelita podkreśla, że zespołowe granie uczy również słuchania innych, współpracy oraz zachowań grupowych nastawionych na szacunek do innych uczestników. A poza tym jest świetną zabawą.

Zajęcia są odpłatne. Pierwsze spotkanie odbędzie się 21 września. Zapisy i szczegółowe informacje pod nr tel. +48 503 904 603.

Więcej o prowadzącym zajęcia dowiecie się z naszej poprzedniej publikacji. KLIKNIJ
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama