Słubice: 19 lipca 2019   |   Imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław
reklama

Warsztaty filmowe w SMOK-u

Słubicki Miejski Ośrodek Kultury zaprasza młodzież i studentów na warsztaty filmowe. Będzie i teoria, i praktyka, a końcowym efektem ma być stworzenie autorskiego krótkometrażowego filmu.

warsztaty filmowek_smok

W jaki sposób, krok po kroku powstaje film? Jak napisać własny scenariusz? Jak pracować z aktorami, kamerą? Tego i wiele innych tajników filmowego świata będą mogli dowiedzieć się uczestnicy warsztatów filmowych „Making of”.

Oferta jest kierowana do starszej młodzieży i studentów. Każdy z uczestników dowie się, jak dobrze zacząć przygodę z filmem lub pogłębi już posiadaną wiedzę na filmowe tematy.

A jakie? Podczas warsztatów zostaną poruszone takie zagadnienia jak scenopisarstwo (na przykład struktura scenariusza, pisanie dialogów), elementy warsztatu reżysera, pracy z aktorem, podstawy pracy operatora kamery, a także montażu filmowego. Będzie można też poprawić swój warsztat aktorski – w formie gier i zabaw.

Warsztaty poprowadzi Wojciech Tomczak, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Teatralnej i Telewizyjnej w Łodzi, który ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 18.09.2018 o godz. 16 w SMOK-u. Warsztaty są bezpłatne.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz tegoroczne Miejskie Święto Hanzy (licząc wg szkolnej skali)
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama