Słubice: 16 czerwca 2019   |   Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Słubice24.pl Wiadomości Kultura Projekt muzyczny ŻURAW zabrzmi w Słubicach
reklama
reklama

Projekt muzyczny ŻURAW zabrzmi w Słubicach

Kolejne, ciekawie zapowiadające się wydarzenie muzyczne, czeka gości Baru pod Mostem. Tym razem na klubowej scenie zobaczymy i usłyszymy Żurawia, czyli Rafała Żurawińskiego.

zuraw slubice

Żuraw to artysta od wielu lat związany z lubuską sceną muzyczną. Frontman zielonogórskich kapel: Mate oraz Fabula Rasa, z którymi supportował takie grupy jak: Kult, Świetliki, Armia czy Voo Voo. W swoich kompozycjach nawiązuje głównie do szeroko pojętej muzyki folkowej.

Na uwagę zasługuje fakt, że artysta był już wielokrotnie doceniany przez publiczność w całej Polsce. To uczestnik i laureat wielu ogólnopolskich konkursów, m.in. zwycięzca najlepszego głosu podczas Wake Up & Live Festiwal 2015 oraz dwukrotny laureat plebiscytu Ale Sztuka!. Był także wyróżniany na festiwalu STACHURIADA.

- Naturalny styl i szczerość przekazu pozytywnie oddziałują na słuchaczy, a autorskie utwory są oszczędne, proste, spójne i chwytliwe – przekonują organizatorzy koncertu. W jego przygotowanie zaangażowana jest także agencja J.Entertainment, która ma już za sobą wiele udanych muzycznych wydarzeń.

Koncert w Słubicach odbędzie się 14 września w Barze pod Mostem (plac Czerwona Torebka).
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama