Słubice: 16 czerwca 2019   |   Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
reklama
reklama

SMOK zaprasza na „Casting. Finał”

Taki tytuł nosi przedstawienie, którego we wrześniu zobaczymy w Słubicach. Jego reżyserem jest Mariusz Puchalski, aktor Teatru Nowego im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu. Artysta pokaże, jak jego oczami wygląda droga na scenę i na niej czekają wyzwania.

casting final_bg

Jak zostać współczesną celebrytką lub celebrytą? Jaką drogą dotrzeć na teatralną scenę, na kinowy ekran? Takie pytania Mariusz Puchalski, aktor i okazjonalnie reżyser. I próbuje znaleźć na nie odpowiedź w przedstawieniu pt. „Casting. Finał”.

To ponad 40-letnie doświadczenie sceniczne było podstawą powstania opowieści o tym, jak wygląda droga na scenę. - Z pozycji doświadczonego człowieka teatru pragnę pokazać początek tej drogi, podstawowy rytuał, który przejść musi każda przyszła gwiazda teatru i filmu – opowiada M. Puchalski. A jako miejsce zmagań ze sobą i swoimi marzeniami wybrał Słubicki Miejski Ośrodek Kultury. W Słubicach odbędzie się premiera przedstawienia.

Ale aktor podkreśla, że zagadnienie to dotyczy każdego miejsca w Polsce. Bo każdego roku na wydziały aktorskie szkół teatralnych pragnie zdawać egzamin coraz więcej chętnych, do ról w serialach, filmach fabularnych i spektaklach teatralnych.

Dlatego M. Puchalski serdecznie zaprasza szczególnie tych marzących o wielkich rolach i karierze, aby obejrzeli przygotowane przez niego przedstawienie.

Bilety w cenie 30 zł będą dostępne przed spektaklem.

Termin: 14.09.2018, godz. 19. Miejsce: Słubicki Miejski Ośrodek Kultury
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama