Słubice: 14 grudnia 2018   |   Imieniny: Alfred, Izydor
reklama
reklama

SMOK zaprasza na „Casting. Finał”

Taki tytuł nosi przedstawienie, którego we wrześniu zobaczymy w Słubicach. Jego reżyserem jest Mariusz Puchalski, aktor Teatru Nowego im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu. Artysta pokaże, jak jego oczami wygląda droga na scenę i na niej czekają wyzwania.

casting final_bg

Jak zostać współczesną celebrytką lub celebrytą? Jaką drogą dotrzeć na teatralną scenę, na kinowy ekran? Takie pytania Mariusz Puchalski, aktor i okazjonalnie reżyser. I próbuje znaleźć na nie odpowiedź w przedstawieniu pt. „Casting. Finał”.

To ponad 40-letnie doświadczenie sceniczne było podstawą powstania opowieści o tym, jak wygląda droga na scenę. - Z pozycji doświadczonego człowieka teatru pragnę pokazać początek tej drogi, podstawowy rytuał, który przejść musi każda przyszła gwiazda teatru i filmu – opowiada M. Puchalski. A jako miejsce zmagań ze sobą i swoimi marzeniami wybrał Słubicki Miejski Ośrodek Kultury. W Słubicach odbędzie się premiera przedstawienia.

Ale aktor podkreśla, że zagadnienie to dotyczy każdego miejsca w Polsce. Bo każdego roku na wydziały aktorskie szkół teatralnych pragnie zdawać egzamin coraz więcej chętnych, do ról w serialach, filmach fabularnych i spektaklach teatralnych.

Dlatego M. Puchalski serdecznie zaprasza szczególnie tych marzących o wielkich rolach i karierze, aby obejrzeli przygotowane przez niego przedstawienie.

Bilety w cenie 30 zł będą dostępne przed spektaklem.

Termin: 14.09.2018, godz. 19. Miejsce: Słubicki Miejski Ośrodek Kultury
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama