Słubice: 21 listopada 2018   |   Imieniny: Albert, Janusz, Konrad
reklama
reklama

Dożynki w Rzepinie z Krzysztofem Krawczykiem

W latach 70. i 80. jego piosenki były niezwykle popularne, zarówno w radio, jak i telewizji. A niedługo będzie okazja zanucić wraz z artystą „Parostatkiem w wielki rejs…”. Rzepin zaprasza na dożynki, turniej wsi i wspólną zabawę pod sceną – gwiazdą będzie Krzysztof Krawczyk.

dozynki rzepin

„Zatańczysz ze mną jeszcze raz?” – zapyta ze sceny Krzysztof Krawczyk i na to pytanie zapewne wielu dożynkowych gości odpowie „tak”! To właśnie ten artysta będzie gwiazdą zbliżających się polsko-niemieckich dożynek w Rzepinie. Miastem partnerskim imprezy jest Hoppegarten.

Ale zanim na stadionie miejskim wystąpi król polskiej estrady, stanie się zadość dożynkowej tradycji. O godz. 15 odbędzie się msza polowa z oprawą muzyczną chóru „Wrzosy”. O godzinę później oficjalnie rozpocznie się święto i tradycyjny ceremoniał dożynkowy.

A od godz. 17 na scenie zacznie się blok artystyczno-rozrywkowy – wystąpią „Mali Gorzowiacy” i „Kaziuki”.  O godz. 19 zaplanowano się turniej wsi, a po jego zakończeniu na scenie pojawi się wspomniany Krzysztof Krawczyk. Po nim do dalszej zabawy zachęcać będzie zespół „Balia”.

Termin: 1.09.2018, godz. 16:00. Miejsce: stadion miejski w Rzepinie.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama