Słubice: 16 czerwca 2019   |   Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Słubice24.pl Wiadomości Kultura Dożynki w Rzepinie z Krzysztofem Krawczykiem
reklama
reklama

Dożynki w Rzepinie z Krzysztofem Krawczykiem

W latach 70. i 80. jego piosenki były niezwykle popularne, zarówno w radio, jak i telewizji. A niedługo będzie okazja zanucić wraz z artystą „Parostatkiem w wielki rejs…”. Rzepin zaprasza na dożynki, turniej wsi i wspólną zabawę pod sceną – gwiazdą będzie Krzysztof Krawczyk.

dozynki rzepin

„Zatańczysz ze mną jeszcze raz?” – zapyta ze sceny Krzysztof Krawczyk i na to pytanie zapewne wielu dożynkowych gości odpowie „tak”! To właśnie ten artysta będzie gwiazdą zbliżających się polsko-niemieckich dożynek w Rzepinie. Miastem partnerskim imprezy jest Hoppegarten.

Ale zanim na stadionie miejskim wystąpi król polskiej estrady, stanie się zadość dożynkowej tradycji. O godz. 15 odbędzie się msza polowa z oprawą muzyczną chóru „Wrzosy”. O godzinę później oficjalnie rozpocznie się święto i tradycyjny ceremoniał dożynkowy.

A od godz. 17 na scenie zacznie się blok artystyczno-rozrywkowy – wystąpią „Mali Gorzowiacy” i „Kaziuki”.  O godz. 19 zaplanowano się turniej wsi, a po jego zakończeniu na scenie pojawi się wspomniany Krzysztof Krawczyk. Po nim do dalszej zabawy zachęcać będzie zespół „Balia”.

Termin: 1.09.2018, godz. 16:00. Miejsce: stadion miejski w Rzepinie.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama