Słubice: 21 lipca 2018   |   Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
reklama
reklama

Miejskie Święto Hanzy - co, gdzie, kiedy

Gdzie szukać najważniejszych informacji związanych z organizacją i przebiegiem Miejskiego Święta Hanzy? Jak co roku zapraszamy do specjalnego działu poświęconego największej imprezie w Słubicach i Frankfurcie.

Święto Hanzy

W dedykowanej zakładce znajdziecie szczegółowy program koncertów, zapowiedzi najważniejszych wydarzeń, a także informacje praktyczne takie jak np. organizacja ruchu drogowego i zamknięcie mostu.

Podobnie jak w latach poprzednich portal Słubice24.pl jest patronem medialnym Miejskiego Święta Hanzy. Zapraszamy do bieżącego śledzenia naszej strony oraz facebookowego profilu. Będziemy relacjonować dla Was wszystkie najważniejsze wydarzenia.

Zakładka dostępna jest pod adresem: www.slubice24.pl/swieto-hanzy

Poniżej zbiór najważnieszych linków:
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama