Słubice: 21 lipca 2018   |   Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
reklama
reklama

Białoruski chór Salutaris wystąpi w Słubicach

W kościele Ducha Świętego w Słubicach wystąpi chór Salutaris z Białorusi. W ich repertuarze są utwory sakralne współczesnych kompozytorów wschodnioeuropejskich pochodzące zarówno ze wschodniego, jak i zachodniego obrządku liturgicznego.

chor bialorus

Chór Salutaris z Mińska na razie mieli okazję posłuchać członkowie polsko–niemieckiego Adoramusa. Nasi chórzyści poznali białoruskich artystów podczas tegorocznego festiwalu w Sardynii i - jak sami nam przekazali - byli pod ogromnym wrażeniem ich brzmienia.

Już niedługo o skali ich talentu będą mieli okazję przekonać się także pozostali mieszkańcy naszego miasta - chór przyjedzie do Słubic. Występujący w tradycyjnych strojach artyści zaśpiewają a capella w gościnnych murach kościoła Ducha Święego. A jak brzmią? Jednego z utworów w ich wykonaniu można posłuchać poniżej.Wstęp na koncert jest wolny.

Termin: 10.07.2018, godz. 19.30. Miejsce: Kościół Ducha Świętego w Słubicach.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama