Słubice: 17 stycznia 2019   |   Imieniny: Marian, Jan, Antoni
reklama
reklama

Przed nami kolejna odsłona Akademii Labiryntu

Pasjonaci fotografii i multimediów – coś dla Was! Już niedługo rusza Akademia Fotografii i Multimediów lAbiRynT - czyli warsztaty dla początkujących, zaawansowanych i profesjonalistów od 10 do 99 lat. Kto chętny do tego, żeby popracować pod okiem artystów?

Labirynt

Przyznajcie się, w kim drzemie artystyczna dusza? Zbliża się doskonała okazja do tego, żeby to sprawdzić. A może odkryć? Niedługo rozpocznie się kolejna edycja Akademii Fotografii i Multimediów lAbiRynT.

Z tej okazji już dziś Galeria OKNO zaprasza chętnych na warsztaty prowadzone przez polskich i niemieckich artystów. A są nimi: Robert Abts (Berlin), Marcin Berdyszak (Poznań), Piotr Kucia (Warszawa) Anna Panek-Kusz (Słubice), Michael Kurzwelly (Frankfurt/Oder). Co ważne udział w warsztatach jest bezpłatny, a do dyspozycji uczestników będzie tłumacz.

Warsztaty będą dotyczyły fotografii lub multimediów. Szczegóły będzie można poznać podczas spotkania informacyjnego, które zaplanowano 17 maja o godz. 17.30 w Galerii Okno działającej przy Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury.

Kontakt: Anna Panek-Kusz, tel. 604 588 465, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama