Słubice: 17 stycznia 2019   |   Imieniny: Marian, Jan, Antoni
reklama
reklama

Jelena Matula ponownie zagra w Słubicach

Byliście? To pewnie przyjdziecie drugi raz! W kwietniu Jelena Matula żywiołowo wykonała ulubione przeboje, a w czerwcu wróci do Prowincji. Będzie gościem w ramach koncertu „Pod ekranem”.

jelena pod_ekranem

Podczas jej kwietniowego występu publiczność bawiła się wyśmienicie. - Jelena zachwyciła nas i państwa, dlatego postanowiliśmy ją jeszcze raz zaprosić – mówi szefostwo Prowincji i zachęca do przyjścia na kolejny jej koncert. Ale tym razem nieco inny.

Na scenie artystce towarzyszyć będzie Dmitrij Denszczikow, który zagra na instrumentach klawiszowych, a sama Jelena oprócz śpiewu będzie także grała na skrzypcach. Repertuar ma być nieco inny – ale równie ciekawy, jak poprzednio.

Kim jest Jelena Matula? Niektórym nie trzeba jej już przedstawiać, innym znana jest ze „szklanego ekranu” z ósmej edycji programu The Voice of Poland, gdzie swoim śpiewem porwała nie tylko jurorów, ale także publiczność. Ma 29 lat, mieszka w Rydze na Łotwie, jako artystka potrafi grać na wielu instrumentach, uczy śpiewu.

Przypomnijcie sobie, jak śpiewała słynny przebój „It's a Man's Man's Man's World” podczas jednego z odcinków TVoP.Bilety w cenie 20 zł można już kupić w Prowincji. W dniu koncertu będą kosztowały 25 zł. Ilość jest ograniczona.

Rezerwacje biletów pod e-mailem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub sms: 603 952 430, w treści wiadomości należy wpisać: „Jelena, ilość biletów, imię i nazwisko zamawiającego oraz miejscowość”.

Termin: 21.06.2018, godz. 20. Miejsce: klub Prowincja.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama