Słubice: 18 października 2018   |   Imieniny: Piotra, Michała, Ziemowita
reklama
reklama

Jelena Matula ponownie zagra w Słubicach

Byliście? To pewnie przyjdziecie drugi raz! W kwietniu Jelena Matula żywiołowo wykonała ulubione przeboje, a w czerwcu wróci do Prowincji. Będzie gościem w ramach koncertu „Pod ekranem”.

jelena pod_ekranem

Podczas jej kwietniowego występu publiczność bawiła się wyśmienicie. - Jelena zachwyciła nas i państwa, dlatego postanowiliśmy ją jeszcze raz zaprosić – mówi szefostwo Prowincji i zachęca do przyjścia na kolejny jej koncert. Ale tym razem nieco inny.

Na scenie artystce towarzyszyć będzie Dmitrij Denszczikow, który zagra na instrumentach klawiszowych, a sama Jelena oprócz śpiewu będzie także grała na skrzypcach. Repertuar ma być nieco inny – ale równie ciekawy, jak poprzednio.

Kim jest Jelena Matula? Niektórym nie trzeba jej już przedstawiać, innym znana jest ze „szklanego ekranu” z ósmej edycji programu The Voice of Poland, gdzie swoim śpiewem porwała nie tylko jurorów, ale także publiczność. Ma 29 lat, mieszka w Rydze na Łotwie, jako artystka potrafi grać na wielu instrumentach, uczy śpiewu.

Przypomnijcie sobie, jak śpiewała słynny przebój „It's a Man's Man's Man's World” podczas jednego z odcinków TVoP.Bilety w cenie 20 zł można już kupić w Prowincji. W dniu koncertu będą kosztowały 25 zł. Ilość jest ograniczona.

Rezerwacje biletów pod e-mailem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub sms: 603 952 430, w treści wiadomości należy wpisać: „Jelena, ilość biletów, imię i nazwisko zamawiającego oraz miejscowość”.

Termin: 21.06.2018, godz. 20. Miejsce: klub Prowincja.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama