Słubice: 26 marca 2019   |   Imieniny: Teodor, Emanuela, Larysa
reklama
reklama

Cybinka przywita lato imprezowo!

Święto Cybinki co roku przyciąga nie tylko mieszkańców, ale również gości z bliższej i dalszej okolicy. Nie inaczej będzie zapewne w tym roku, bo lista gwiazd, które wystąpią na scenie jest długa. Zagrają: Krystyna Giżowska, Video, Mejk, Exaited oraz Power Play.

swieto cybinki

Jak lato, to zabawa, jak zabawa, to czemu nie wybrać się na Święto Cybinki? Tym bardziej, że impreza pt. „Powitanie lata w Cybince 2018” zapowiada się interesująco.

- To jedno z największych wydarzeń w naszej gminie. Specjalnie dla was scena będzie pełna gwiazd – zachęcają organizatorzy, czyli Urząd Miejski w Cybince. Dzieci może skusić bezpłatne wesołe miasteczko, a dorosłych zabawa do muzyki zaproszonych artystów.

Jak zapowiada się program? Równo o godz. 18 imprezę oficjalnie tworzy Marek Kołodziejczyk, burmistrz Cybinki. Następnie jako pierwsza wystąpi Krystyna Giżowska, artystka znana głownie starszej publiczności. Potem swoje największe przeboje zaśpiewa pop-rockowy zespół Video. Po nich do szalonej zabawy porwą zespoły Mejk i Exaited. A gwiazdą wieczoru, która wystąpi jako ostatnia, będzie formacja Power Play. Zakończenie imprezy zaplanowano około godz. 1 w nocy.

Termin: 2.06.2018, godz. 18. Miejsce: Stadion Miejski w Cybince.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama