Słubice: 26 marca 2019   |   Imieniny: Teodor, Emanuela, Larysa
reklama
reklama

Imprezowy weekend w Słubicach – mamy dla Was bilety

Dawno tyle się nie działo przez jeden weekend. Dziś wieczorem czekają nas: występ kabaretu Ciach, koncert laureatki The Voice of Poland Jeleny Matuli oraz wieczór z muzyką klasyczną i kompozycjami Ludwiga van Beethovena i Igora Strawińskiego. Na każde z tych wydarzeń mamy dla was bilety.

skrzypce

Imprezową sobotę rozpocznie występ kabaretu Ciach. Komicy wystąpią o godz. 18 w Klubie Prowincja. Bilety w cenie 40 zł są nadal dostępne.

Godzinkę później, w sali koncertowej Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury, zabrzmi muzyka klasyczna w wykonaniu Anastazji Łysenko i Moniki Pończochy. Wejściówki kosztują tylko 15 zł i będą do nabycia bezpośrednio przed koncertem.

Zwieńczeniem wieczoru będzie koncert Jeleny Matuli. Artystka znana doskonale fanom show The Voice of Poland wystąpi na scenie klubu Prowincja. Początek o godz. 20. Wjazd na koncert kosztuje 25 złotych.

Konkurs!

Dla tych, którzy chcieliby wybrać się na którąś z imprez, mamy niespodziankę. Na występ kabaretu Ciach oraz koncert Jeleny Matuli mamy dwa pojedyncze zaproszenia, natomiast na wieczór z muzyką klasyczną dwa podwójne.

Co zrobić, aby je zdobyć? Zapraszamy na nasz profil facebookowy. KLIKNIJ
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama