Słubice: 14 grudnia 2018   |   Imieniny: Alfred, Izydor
reklama
reklama

Wielkanocne warsztaty z Galerią Okno

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. Już niedługo niemal wszyscy rzucą się w wir wiosennych porządków… a kiedy już umyją okna, mogą udać się do Galerii Okno przygotować piękny i niepowtarzalny wielkanocny stroik.

wielkanoc zajaczki

Idzie wiosna, a za nią Wielkanoc…Ta druga nieodzownie kojarzy się z pisankami, palemkami, jajkami, zajączkami… Jest pełna symboli, tradycji i kolorów. Jak przygotować się do tych radosnych świąt? Nie tylko robiąc wiosenno-przedświąteczne porządki. Można własnoręcznie przygotować ozdoby, które pomogą wprowadzić do domów świąteczną atmosferę.

Galeria Okno, która mieści się w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury, zaprasza na warsztaty pt. „Przystroić Wielkanoc”. Warsztaty potrwają trzy dni, podczas każdego z nich będzie można wykonać inny rodzaj ozdoby. Poniżej harmonogram (początek zawsze o godz. 16:00).

Harmonogram:
  • 26.03 - zające na łące,
  • 27.03 - filcowe zawieszki we własnoręcznym wykonaniu,
  • 28.03 - świąteczne stroiki.
Same warsztaty to jednak nie wszystko. - Będą także niespodzianki, konkursy i nagrody. Przygotowaliśmy trzy propozycje, zapraszamy starszych i młodszych, również dzieci z rodzicami – zachęca Anna Panek-Kusz, szefowa Galerii Okno.

Warsztaty są odpłatne. Koszt za jeden dzień to 20 zł od osoby (dorosły plus dziecko płacą razem 30 zł). Można wykupić karnet na 3 dni za 50 zł (dorosły plus dziecko płacą 80 zł). Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy: Anna Panek-Kusz, te. 604 588 465 e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama