Słubice: 19 lutego 2019   |   Imieniny: Arnold, Konrad, Marceli
Słubice24.pl Wiadomości Kultura Bar Pod Mostem zaprasza na oficjalne otwarcie – zagrają Kordaz i Jarek Gil
reklama
reklama

Bar Pod Mostem zaprasza na oficjalne otwarcie – zagrają Kordaz i Jarek Gil

Informacja o niedawno otwartym Barze Pod Mostem wywołała ogromne zainteresowanie wśród internautów. Wielu z was już tam zajrzało, ale niektórzy czekają jeszcze na odpowiednią okazję. Ta nadarzy się już niebawem. W ostatni weekend lutego zaplanowano oficjalne otwarcie i aż dwa koncerty.

Niebanalna muzyka i lokalny charakter – tym tropem chce iść właściciel Baru Pod Mostem Sebastian Przybył. I w takim charakterze będzie również dwudniowa inauguracja jego lokalu. 23 i 24 lutego czekają nas dwa niezależne koncerty zorganizowane we współpracy z agencją J.Entertainment. Co ważne, wjazd na obie imprezy będzie bezpłatny.

Kordaz

kordaz podmostem

Na początek zagra Kordaz, doskonale znany fanom hip-hopowych klimatów, nie tylko ze Słubic. Występował w takich ekipach jak Rezpektz i Big Up Crew, a pod koniec ubiegłego roku wydał swój solowy debiut, o którym mieliśmy niedawno okazję pisać. 23 lutego zobaczymy próbkę jego możliwości. Artysta zapowiada dynamiczne i niezapomniane show z mocno zróżnicowanym materiałem.Jarek Gil

jarek gil

Dzień później, 24 lutego, na scenie wystąpi Jarek Gil. Zielonogórzanin jest wokalistą zespołów Bullfinch i Cadillac. Na solowych koncertach gra zarówno własne kompozycje, jak i covery znanych przebojów. Jego inspiracją są tacy artyści jak Pink Floyd, Radiohead czy Ed Sheeran.

Niezapomniany, nieco mroczny klimat tworzą charyzmatyczny wokal artysty oraz dźwięki akustycznej gitary. Przy okazji gratka dla fanów artysty. Podczas koncertu będzie dostępna najnowsza płyta jego zespołu pt. "Absorber".---

Chcesz być na bieżąco z nowinkami? Wpadnij na oficjalny profil Baru Pod Mostem.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama