Słubice: 19 lutego 2019   |   Imieniny: Arnold, Konrad, Marceli
reklama
reklama

Dwa Michały rozbawią słubiczan

Komu trzeba poprawić nastrój? Klub Prowincja ma propozycję, ale tylko dla pełnoletnich – humor na żywo, prosto ze sceny, w wykonaniu dwóch komików znanych z występów na rożnych scenach i w programach telewizyjnych.

dwa michaly

Scena w Prowincji chętnie gości nie tylko muzyków, ale również artystów nieco innego sortu, czyli na przykład komików. A dokładniej mówiąc standuperów, bo właśnie ten gatunek zabawnego monologu jest coraz bardziej popularny. W standupie, podobnie jak w kabarecie, celem artystów jest rozśmieszenie publiczności. Ale inaczej niż w przypadku skeczu kabaretowego nie mają do dyspozycji scenografii czy muzyki, a jedynie siebie. I bardzo cenią sobie kontakt z publicznością.

A kogo tym razem będzie można zobaczyć i usłyszeć w Prowincji? 16 lutego słubiczan będą rozśmieszać Michał Leja i Michał Kutek.

Pierwszy z nich ma za sobą już wiele sukcesów. Jest gospodarzem programu "Michał Leja Show", współtworzył "Wszyscy na jednego. Roast ‘Diablo’ Włodarczyka" emitowanego w telewizji TVN. Występował w znanych programach, np. u Kuby Wojewódzkiego, w "Comedy Club" na Comedy Central i w "Tylko dla dorosłych" w TVP2. Jego specjalny, 40 minutowy występ, można też zobaczyć na Netflixie.

Michał Kutek z wykształcenia jest prawnikiem i wbrew woli rodziców, wciąż coraz silniej angażuje się w stand-up. Charakteryzuje go inteligentny humor. Nie należy do tych, co biegają po scenie, by rozbawić innych. Jest współtwórcą duetu „Kopanie leżącego stand-up” i aktywnie działa na poznańskiej scenie.

Uwaga! Na występ komików nie mają wstępu osoby niepełnoletnie - ich żarty są przeznaczone tylko dla widzów powyżej 18 roku życia.

Bilety w cenie 20 zł w przedsprzedaży i 30 zł w dniu występu można kupić w Prowincji lub przez stronę: biletyna.pl.

Termin: 16.02.2018, godz. 20:30 Miejsce: Klub Prowincja.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama