Słubice: 21 stycznia 2019   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

Przed nami kolejna edycja Pub Quizu

Dobra (a może świetna?) wiadomość dla wszystkich fanów spotkań z Pub Quizem i szalonym prowadzącym. Już 26 stycznia rusza kolejna edycja tej zabawy. Są chętni?

pubquiz15 2017_002

Przypomnijmy, pierwsze 6 edycji Pub Quizu odbywało się w klubokawiarni ,,Biała-Czarna”, a po zamknięciu lokalu rozgrywki przeniosły się do Prowincji, gdzie zadomowiły się na dobre. I to właśnie tu drużyny będą rywalizować już po raz trzeci.

Kolejny sezon zabawy rozpocznie się 26 stycznia o godzinie 20:00. Jak zapowiadają organizatorzy, aby hucznie rozpocząć 9 edycję, po wspólnym quizowaniu odbędzie się małe after party przy dobrej muzyce.

- Myślę, że osoby które już quizy znają, mogą szczerze zabawę polecić. Osoby które jeszcze z nami nie grały mają najlepszą okazję by poczuć tę wyjątkową atmosferę - zachęca do zabawy Arkadiusz Tomczyk, prowadzący quiz.

Jakie są zasady udziału? Stali bywalcy znają je doskonale. Ekipa zgłaszająca się do udziału w grze musi liczyć minimum 2 osoby. Każdy zrzuca się po 5 zł na nagrodę główną. Prowadzący – jeden jedyny i niewymienialny – zadaje 50 pytań. Nie wolno korzystać z pomocy, np. z telefonów. W każdym quizie nagradzane są 3 najlepsze drużyny – ta najlepsza zabiera kasę pobraną przed quizem.Jak się zapisać? Zgłoszenia odbywają się za pośrednictwem:
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama