Słubice: 17 października 2018   |   Imieniny: Juliana, Łukasza, Bogumiła
reklama
reklama

Kunowickie Betlejem z Jerzykami (foto/wideo)

Jak minęło święto Trzech Króli? W Kunowicach było śpiewająco. Schola Jerzyki i przyjaciele zaprezentowali program muzyczny w ramach projektu „Kolędowanie z Jerzykami”. Mieliśmy przyjemność obserwować koncert z naszym redakcyjnym obiektywem.

Kunowickie Betlejem

W sobotnie popołudnie do kościoła św. Wincentego a'Paulo przybyło wiele osób ciekawych artystycznych występów w wykonaniu Jerzyków. Zgromadzonych, którzy szczelnie wypelnili mury świątyni, powitał oczywiście gospodarz wydarzenia ks. Jerzy Tyrak, a potem rozpoczęło się wspólne kolędowanie.

Młodzieżowy zespół wspomogli swoimi głosami Monika i Tomek Jakuszewicz, Weronika Chrostowska, Mariusz Olejniczak i Piotr Tamborski. Z głośników poleciały nie tylko znane i lubiane tradycyjne kolędy i pastorałki, ale także świąteczne przeboje znane z radia i telewizji. Do wspólnego śpiewania dała się zaprosić także publiczność. Wszystko dla „przywołania cudu narodzenia Syna Bożego” jak mówią o swoim przedsięwzięciu sami artyści.

Portal Słubice24 był patronem medialnym wydarzenia. Wokalne popisy „Jerzyków” obserwowaliśmy z naszym redakcyjnym obiektywem. Zapraszamy na nasz materiał foto/wideo.

Kto nie miał okazji pojawić się tego dnia w Kunowicach, będzie mieć jeszcze szansę, aby usłyszeć Jerzyki w akcji. Schola wystąpi 14 stycznia (g. 14) podczas finału WOŚP w Słubicach oraz 21 stycznia (g. 11) w kościele NMP Królowej Polski.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama