Słubice: 21 stycznia 2019   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

Kunowickie Betlejem z Jerzykami (foto/wideo)

Jak minęło święto Trzech Króli? W Kunowicach było śpiewająco. Schola Jerzyki i przyjaciele zaprezentowali program muzyczny w ramach projektu „Kolędowanie z Jerzykami”. Mieliśmy przyjemność obserwować koncert z naszym redakcyjnym obiektywem.

Kunowickie Betlejem

W sobotnie popołudnie do kościoła św. Wincentego a'Paulo przybyło wiele osób ciekawych artystycznych występów w wykonaniu Jerzyków. Zgromadzonych, którzy szczelnie wypelnili mury świątyni, powitał oczywiście gospodarz wydarzenia ks. Jerzy Tyrak, a potem rozpoczęło się wspólne kolędowanie.

Młodzieżowy zespół wspomogli swoimi głosami Monika i Tomek Jakuszewicz, Weronika Chrostowska, Mariusz Olejniczak i Piotr Tamborski. Z głośników poleciały nie tylko znane i lubiane tradycyjne kolędy i pastorałki, ale także świąteczne przeboje znane z radia i telewizji. Do wspólnego śpiewania dała się zaprosić także publiczność. Wszystko dla „przywołania cudu narodzenia Syna Bożego” jak mówią o swoim przedsięwzięciu sami artyści.

Portal Słubice24 był patronem medialnym wydarzenia. Wokalne popisy „Jerzyków” obserwowaliśmy z naszym redakcyjnym obiektywem. Zapraszamy na nasz materiał foto/wideo.

Kto nie miał okazji pojawić się tego dnia w Kunowicach, będzie mieć jeszcze szansę, aby usłyszeć Jerzyki w akcji. Schola wystąpi 14 stycznia (g. 14) podczas finału WOŚP w Słubicach oraz 21 stycznia (g. 11) w kościele NMP Królowej Polski.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama