Słubice: 19 czerwca 2019   |   Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
reklama
reklama

Spotkanie autorskie z Dorotą Schrammek

Niedługo kolejne literackie spotkanie w słubickiej bibliotece. Tym razem propozycja jest skierowana do pań, które lubią powieści traktujące o miłości, poplątanych losach i przypadkowych spotkaniach, które zmieniają życie ludzi.

Schrammek 2

Bohaterką spotkania w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Słubicach będzie Dorota Schrammek, autorka, która od lat publikuje opowiadania i reportaże na łamach kobiecych magazynów. Pisarka mieszka z rodziną nad Bałtykiem, w Pobierowie, gdzie czerpie inspirację. Jej przygoda z pisaniem rozpoczęła się po narodzinach najmłodszego syna.

Autorka przez lata wypracowała swój własny styl pisania, który cechuje się lekkością i pomysłowością. Fabuła jej powieści osadzona jest we współczesnych czasach, w polskich miasteczkach. W swoich książkach przedstawia problemy, które mogą zdarzyć się każdemu z nas.

Najbardziej znane tytuły to: „Na brzegu życia”, „Horyzonty uczuć”, „Wiatr wspomnień” czy „W słońcu i we mgle”. Pisarka tworzy także literaturę skierowaną do dzieci i młodzieży. Warto tu wymienić takie tytuły jak „Skarpetkowy potwór i inne bajki” oraz „Niepełka”. Jej debiutem powieściowym była powieść ,,Stojąc pod tęczą”.

- Dorota Schrammek nie pozwala nudzić się zarówno swoim czytelnikom, jak i bohaterom, wymyślając co rusz nowe perypetie, z którymi muszą się zmagać – zachęcają organizatorzy spotkania.

Termin: 07.12.2017, godz. 16. Miejsce: biblioteka miejska w Słubicach. Wstęp wolny.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama