Słubice: 19 września 2019   |   Imieniny: Konstancja, January
reklama
reklama

Spotkanie autorskie z Dorotą Schrammek

Niedługo kolejne literackie spotkanie w słubickiej bibliotece. Tym razem propozycja jest skierowana do pań, które lubią powieści traktujące o miłości, poplątanych losach i przypadkowych spotkaniach, które zmieniają życie ludzi.

Schrammek 2

Bohaterką spotkania w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Słubicach będzie Dorota Schrammek, autorka, która od lat publikuje opowiadania i reportaże na łamach kobiecych magazynów. Pisarka mieszka z rodziną nad Bałtykiem, w Pobierowie, gdzie czerpie inspirację. Jej przygoda z pisaniem rozpoczęła się po narodzinach najmłodszego syna.

Autorka przez lata wypracowała swój własny styl pisania, który cechuje się lekkością i pomysłowością. Fabuła jej powieści osadzona jest we współczesnych czasach, w polskich miasteczkach. W swoich książkach przedstawia problemy, które mogą zdarzyć się każdemu z nas.

Najbardziej znane tytuły to: „Na brzegu życia”, „Horyzonty uczuć”, „Wiatr wspomnień” czy „W słońcu i we mgle”. Pisarka tworzy także literaturę skierowaną do dzieci i młodzieży. Warto tu wymienić takie tytuły jak „Skarpetkowy potwór i inne bajki” oraz „Niepełka”. Jej debiutem powieściowym była powieść ,,Stojąc pod tęczą”.

- Dorota Schrammek nie pozwala nudzić się zarówno swoim czytelnikom, jak i bohaterom, wymyślając co rusz nowe perypetie, z którymi muszą się zmagać – zachęcają organizatorzy spotkania.

Termin: 07.12.2017, godz. 16. Miejsce: biblioteka miejska w Słubicach. Wstęp wolny.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama