Słubice: 9 grudnia 2018   |   Imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
reklama
reklama

Kabaret Nowaki w Słubicach – ruszyła sprzedaż biletów

W Słubicach czeka nas kolejny wieczór kabaretowy. Tym razem w naszym mieści pojawi się niezwykle lubiany przez widzów kabaret Nowaki, znany m.in. z kultowej „Przychodni przeżycia”, realizowanej wspólnie z kabaretem Paranienormalni. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

nowaki slubice

W Słubicach kabareciarze zaprezentują nowy program przygotowany z okazji 10-lecia swojego istnienia o wdzięcznym tytule „Śmiechokalipsa”. Widzów czeka blisko dwugodzinny występ okraszony... siłą Commando, przebojowym urokiem Lary Croft i błyskotliwą mądrością Indiany Jonesa.

- Świętując swój jubileusz Nowaki wyruszają w zupełnie nową przygodę, w którą zabiorą ze sobą publiczność - mówi Jakub Majewski, organizator występu. - Ulubionych bohaterów zobaczymy w absolutnie zaskakujących sytuacjach - pani Krystyna i Martynka, a także inne nieznane jeszcze wcielenia Ady Borek. Wraz z Kamilem Pirógiem i Tomkiem Marciniakiem w premierowym programie pokażą wszystkie kabaretowe oblicza, które zaskoczą nawet tych, którzy myślą, że znają Nowaków na wylot. To zupełnie nowa era kabaretu, w której Nowaki wyznaczą najlepsze standardy - dodaje.

Bilety dostępne są zarównowo w kasie Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury, jak również w internecie na stronach www.biletyna.pl oraz www.kabaretowebilety.pl.

Termin: 27.10.2017, godz. 20:00. Miejsce: Collegium Polonicum, duża aula.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama