Słubice: 21 maja 2018   |   Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
reklama
reklama

Festyn rodzinny z Grupą Pomagamy - zobacz program

To już ten czas! Wiele tygodni przygotowań i jutro wielki finał. Fundacja Grupy Pomagamy zaprasza wszystkich mieszkańców Słubic na wielki festyn rodzinny z mnóstwem atrakcji i dobrej zabawy. Dziś poznaliśmy ostatnie punkty programu.

festyn pomagamy

O imprezie organizowanej przez fundację na przestrzeni ostatnich tygodni pisaliśmy już parokrotnie. Organizatorzy festynu nie chcieli od razu zdradzić wszystkich szczegółów programu. W czerwcu, dzień po dniu, wspólnie odkrywaliśmy kolejne puzzle z opisem planowanych atrakcji. Dziś ostatecznie poznaliśmy już wszystkie. Co w takim razie będzie czekać na gości festynu?

Program zapowiada się imponująco. Będzie kolorowo, radośnie i z humorem. Oczywiście nie zabraknie nieśmiertelnych i uwielbianych przez dzieci atrakcji jak dmuchańce czy malowanie buziek. Na prawdziwy hit zapowiadają się walki gladiatorów oraz zapasy sumo, czego w Słubicach jeszcze nie było. Będą też zawody małych kucharzy, przejeżdżka na konikach, gry i zabawy sprawnościowe.

Dla najmłodszych organizatorzy przygotowali specjalny kącik zabaw, dla nieco większych kącik artystyczny, fryzjerski oraz możliwość zrobienia kolorowych tatuaży. Będzie też coś dla łasuchów, małych i dużych. Dla nikogo nie zabraknie słodkości oraz pysznych potrwa z grilla. Czas gościom umilać będą występy artystyczne i zwariowana fundacyjna maskotka. Wielbiciele selfie będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na foto ściance.

festyn pomagamy_full

Festyn odbędzie się 18 czerwca na boisku bocznych Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (pierwsze boisko od strony miasta przy bazarze). Początek zabawy o godz. 12, impreza potrwa około 4 godzin. Będziemy na miejscu razem z naszym redakcyjnym obiektywem, uśmiechajcie się szeroko i bawcie się dobrze!
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaka powinna być organizacja ruchu na skrzyżowaniu ul. Jagiełły i Konstytucji 3 Maja?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama