Słubice: 20 marca 2018   |   Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
reklama
reklama

Festyn rodzinny z Grupą Pomagamy - zobacz program

To już ten czas! Wiele tygodni przygotowań i jutro wielki finał. Fundacja Grupy Pomagamy zaprasza wszystkich mieszkańców Słubic na wielki festyn rodzinny z mnóstwem atrakcji i dobrej zabawy. Dziś poznaliśmy ostatnie punkty programu.

festyn pomagamy

O imprezie organizowanej przez fundację na przestrzeni ostatnich tygodni pisaliśmy już parokrotnie. Organizatorzy festynu nie chcieli od razu zdradzić wszystkich szczegółów programu. W czerwcu, dzień po dniu, wspólnie odkrywaliśmy kolejne puzzle z opisem planowanych atrakcji. Dziś ostatecznie poznaliśmy już wszystkie. Co w takim razie będzie czekać na gości festynu?

Program zapowiada się imponująco. Będzie kolorowo, radośnie i z humorem. Oczywiście nie zabraknie nieśmiertelnych i uwielbianych przez dzieci atrakcji jak dmuchańce czy malowanie buziek. Na prawdziwy hit zapowiadają się walki gladiatorów oraz zapasy sumo, czego w Słubicach jeszcze nie było. Będą też zawody małych kucharzy, przejeżdżka na konikach, gry i zabawy sprawnościowe.

Dla najmłodszych organizatorzy przygotowali specjalny kącik zabaw, dla nieco większych kącik artystyczny, fryzjerski oraz możliwość zrobienia kolorowych tatuaży. Będzie też coś dla łasuchów, małych i dużych. Dla nikogo nie zabraknie słodkości oraz pysznych potrwa z grilla. Czas gościom umilać będą występy artystyczne i zwariowana fundacyjna maskotka. Wielbiciele selfie będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na foto ściance.

festyn pomagamy_full

Festyn odbędzie się 18 czerwca na boisku bocznych Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (pierwsze boisko od strony miasta przy bazarze). Początek zabawy o godz. 12, impreza potrwa około 4 godzin. Będziemy na miejscu razem z naszym redakcyjnym obiektywem, uśmiechajcie się szeroko i bawcie się dobrze!
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama