Słubice: 21 maja 2018   |   Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
reklama
reklama

Majowy Festyn Wincentyński - zobacz program

3 maja to dla wszystkich Polaków święto narodowe i rocznica uchwalenia pierwszej konstytucji w nowożytnej Europie. Tego dnia słubiczanie czekają także na coroczny festyn dobroczynny organizowany przez parafię pw. NMP Królowej Polski. Co przygotowano w tym roku?


Festyn Słubice

Plenerowa impreza, jak każdego roku, odbędzie się na boisku przy Zespole Szkół Ekonomiczno-Rolniczych. Jej współorganizatorami są Gmina Słubice i Słubicki Miejski Ośrodek Kultury. To już osiemnasta edycja festynu, który od zawsze przyciąga rzesze mieszkańców.

Festyn poprzedzi msza święta, którą zaplanowano na godzinę 12.30. Następnie uczestnicy przejdą na miejsce imprezy (boisko ZSER), gdzie czeka ich wiele atrakcji. Całość rozpocznie się o godz. 14.30. Na scenie zaprezentują się dzieci i młodzież ze słubickich szkół i przedszkoli. O godzinie 17.30 na scenie pojawi się gwiazda wieczoru, czyli Kapela N. Grupa składa się z muzykujących księży i kontynuuje ponad czterdziestoletnią historię zespołu kleryckiego „Lazaryści”, działającego w seminarium misjonarskim na Stradomiu w Krakowie.

W trakcie festynu organizatorzy przewidzieli liczne atrakcje dla dzieci oraz stoiska gastronomiczne. Główną atrakcją będzie jak zwykle loteria fantowa w której każdy może spróbować szczęścia i wygrać upominek. Jak co roku cały dochód uzyskany ze sprzedaży losów zostanie przeznaczony na pomoc najuboższym parafianom.

festyn maj

Termin: 03.05.2017, godz. 14:30. Miejsce: boisko ZSER Słubice.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaka powinna być organizacja ruchu na skrzyżowaniu ul. Jagiełły i Konstytucji 3 Maja?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama