Słubice: 25 czerwca 2018   |   Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
Słubice24.pl Wiadomości Kultura „Mały wiatr” - przedstawienie teatralne dla dzieci (konkurs)
reklama
reklama

„Mały wiatr” - przedstawienie teatralne dla dzieci (konkurs)

Theater des Lachens we Frankfurcie zaprasza dzieci i rodziców na niedzielne przedstawienie pt. „Mały wiatr”. Nie trzeba znać niemieckiego, aby obejrzeć spektakl,  gdyż nie zawiera on słów. Jedynym ograniczeniem jest wiek – organizatorzy zapraszają dzieci powyżej trzeciego roku życia.

maly wiatr

Kto chciałby spędzić czas w niedzielny poranek ze swoją pociechą w teatrze, może wybrać się w najbliższą niedzielę do Frankfurtu. Premiera spektaklu będzie miała miejsce w Theater des Lachens już 19 marca o godz. 10.00

 - Przedstawienie opowiada o tym, że Mały Wiatr jest smutny. Jego starsi bracia, Wiatr Północy,Wschodu, Południa i Zachodu mają swoje zadania i są potrzebni. Tylko o Małym Wietrze nikt nie myśli … czuje się niepotrzebny. To historia o tym jak w zimie płatki śniegu a w lecie  mlecze uczą się tańczyć. Oraz historia o tym jak Mały smutny Wiatr odnalazł szczęście – opowiada Arkadiusz Porada, aktor, który na co dzień pracuje we frankfurckim teatrze i gra w tym przedstawieniu.

Bilety na przedstawienie w cenie dzieci 4,50 EUR i dorośli 6,00 EUR można kupić przed spektaklem w kasie teatru. Polscy widzowie mają dodatkowo 20% zniżki. Dla naszych czytelników mamy niespodziankę – jedno podwójne zaproszenia na spektakl.

Konkurs

Aby wziąć udział w konkursie należy być zarejestrowanym użytkownikiem portalu oraz wysłać zgłoszenie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W zgłoszeniu należy podać:
  • imię i nazwisko,
  • adres email oraz numer telefonu,
  • w temacie emaila "Mały Wiatr",
  • login z portalu.
Adres email z którego wysyłane jest zgłoszenie musi być taki sam jak podany przy rejestracji w portalu. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Termin: 19.03.2017, godz. 10.00. Miejsce: Theater des Lachens; Ziegelstrasse 31, Frankfurt.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama