Słubice: 20 kwietnia 2018   |   Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
reklama
reklama

„Mały wiatr” - przedstawienie teatralne dla dzieci (konkurs)

Theater des Lachens we Frankfurcie zaprasza dzieci i rodziców na niedzielne przedstawienie pt. „Mały wiatr”. Nie trzeba znać niemieckiego, aby obejrzeć spektakl,  gdyż nie zawiera on słów. Jedynym ograniczeniem jest wiek – organizatorzy zapraszają dzieci powyżej trzeciego roku życia.

maly wiatr

Kto chciałby spędzić czas w niedzielny poranek ze swoją pociechą w teatrze, może wybrać się w najbliższą niedzielę do Frankfurtu. Premiera spektaklu będzie miała miejsce w Theater des Lachens już 19 marca o godz. 10.00

 - Przedstawienie opowiada o tym, że Mały Wiatr jest smutny. Jego starsi bracia, Wiatr Północy,Wschodu, Południa i Zachodu mają swoje zadania i są potrzebni. Tylko o Małym Wietrze nikt nie myśli … czuje się niepotrzebny. To historia o tym jak w zimie płatki śniegu a w lecie  mlecze uczą się tańczyć. Oraz historia o tym jak Mały smutny Wiatr odnalazł szczęście – opowiada Arkadiusz Porada, aktor, który na co dzień pracuje we frankfurckim teatrze i gra w tym przedstawieniu.

Bilety na przedstawienie w cenie dzieci 4,50 EUR i dorośli 6,00 EUR można kupić przed spektaklem w kasie teatru. Polscy widzowie mają dodatkowo 20% zniżki. Dla naszych czytelników mamy niespodziankę – jedno podwójne zaproszenia na spektakl.

Konkurs

Aby wziąć udział w konkursie należy być zarejestrowanym użytkownikiem portalu oraz wysłać zgłoszenie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W zgłoszeniu należy podać:
  • imię i nazwisko,
  • adres email oraz numer telefonu,
  • w temacie emaila "Mały Wiatr",
  • login z portalu.
Adres email z którego wysyłane jest zgłoszenie musi być taki sam jak podany przy rejestracji w portalu. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Termin: 19.03.2017, godz. 10.00. Miejsce: Theater des Lachens; Ziegelstrasse 31, Frankfurt.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama