Słubice: 25 kwietnia 2019   |   Imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl
reklama
reklama

Znamy plan rejsów Zefira na rok 2017

14 kwietnia rozpoczyna się sezon żeglugi turystycznej na Odrze. Tego dnia w inauguracyjne rejsy ruszą statki Zefir i Laguna. Ten pierwszy dotrze do Słubic i Frankfurtu tuż po Wielkanocy.

Zefir Słubice

Zefir zacumuje przy frankfurckiej marinie 18 kwietnia popołudniu i stamtąd będą startować pierwsze rejsy. 22 kwietnia statek przeniesie się na 3 dni do portu w Słubicach, a następnie uda się w stronę Krosna Odrzańskiego. Kolejnych szans na wycieczkę po Odrze będzie sporo, bo Zefir wróci do naszego Dwumiasta już na długi majowy weekend oraz obchody Dnia Europy i pozostanie u nas nieprzerwanie aż do 10 maja.

Zefira nie zabraknie w Słubicach także w okresie wakacyjnym. Wodniacy mają nadzieję, że w tym roku poziom wody pozwoli na przeprowadzenie rejsów w tym "suchym" okresie. W przeszłości już parokrotnie statek musiał pozostać w porcie właśnie ze względu na niekorzystne warunki na Odrze.

Zefir Słubice

Program rejsów jest dość zróżnicowany. Oprócz krótkich rejsów turystycznych trwających jedną lub dwie godziny, można także skorzystać z kilkugodzinnej przeprawy z miasta do miasta. Ciekawą opcją jest czarter, czyli możliwość wynajęcia statku w indywidualnych godzinach np. na zorganizowanie imprezy firmowej czy konferencji. Mogą to być rejsy z muzyką na żywo, przewodnikiem, ogniskiem na trasie itp.

Statek można odwiedzać także poza oficjalnymi godzinami rejsów. Dla gości przygotowano sklepik z produktami regionalnymi i pamiątkami. Jest dobrze zaopatrzony bar, w którym można miło spędzić czas z widokiem na Odrę, napić się zarówno dobrej kawy jak i czegoś mocniejszego.

Więcej informacji o rejsach znajdziecie na stronie www.odra2014.pl.
Rezerwacje telefoniczne pod numerem telefonu 531 013 193.

Cennik biletów oraz harmonogram rejsów znajdziecie w poniższej ulotce.
POBIERZ PLIK
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

W maju 2019 roku minie 15 lat odkąd Polska jest członkiem Unii Europejskiej. Czy odczuwasz korzyści z tego wynikające?
 
Jaka jest dla Ciebie największa korzyść wynikająca z obecności naszego kraju w UE?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama