Słubice: 17 lipca 2019   |   Imieniny: Aneta, Bogdan, Aleksy
reklama

Znamy plan rejsów Zefira na rok 2017

14 kwietnia rozpoczyna się sezon żeglugi turystycznej na Odrze. Tego dnia w inauguracyjne rejsy ruszą statki Zefir i Laguna. Ten pierwszy dotrze do Słubic i Frankfurtu tuż po Wielkanocy.

Zefir Słubice

Zefir zacumuje przy frankfurckiej marinie 18 kwietnia popołudniu i stamtąd będą startować pierwsze rejsy. 22 kwietnia statek przeniesie się na 3 dni do portu w Słubicach, a następnie uda się w stronę Krosna Odrzańskiego. Kolejnych szans na wycieczkę po Odrze będzie sporo, bo Zefir wróci do naszego Dwumiasta już na długi majowy weekend oraz obchody Dnia Europy i pozostanie u nas nieprzerwanie aż do 10 maja.

Zefira nie zabraknie w Słubicach także w okresie wakacyjnym. Wodniacy mają nadzieję, że w tym roku poziom wody pozwoli na przeprowadzenie rejsów w tym "suchym" okresie. W przeszłości już parokrotnie statek musiał pozostać w porcie właśnie ze względu na niekorzystne warunki na Odrze.

Zefir Słubice

Program rejsów jest dość zróżnicowany. Oprócz krótkich rejsów turystycznych trwających jedną lub dwie godziny, można także skorzystać z kilkugodzinnej przeprawy z miasta do miasta. Ciekawą opcją jest czarter, czyli możliwość wynajęcia statku w indywidualnych godzinach np. na zorganizowanie imprezy firmowej czy konferencji. Mogą to być rejsy z muzyką na żywo, przewodnikiem, ogniskiem na trasie itp.

Statek można odwiedzać także poza oficjalnymi godzinami rejsów. Dla gości przygotowano sklepik z produktami regionalnymi i pamiątkami. Jest dobrze zaopatrzony bar, w którym można miło spędzić czas z widokiem na Odrę, napić się zarówno dobrej kawy jak i czegoś mocniejszego.

Więcej informacji o rejsach znajdziecie na stronie www.odra2014.pl.
Rezerwacje telefoniczne pod numerem telefonu 531 013 193.

Cennik biletów oraz harmonogram rejsów znajdziecie w poniższej ulotce.
POBIERZ PLIK
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz tegoroczne Miejskie Święto Hanzy (licząc wg szkolnej skali)
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama