Słubice: 21 maja 2018   |   Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
reklama
reklama

Magda rozpoczeła metamorfozę z Naturhouse

Nabiera rozpędu "Metamorfoza z Naturhouse". Magdalena Rasińska ze Słubic, główna bohaterka akcji, ma już za sobą spotkanie z dietetykiem i pierwszy trening. Przed nią trzy miesiące walki o lepszą siebie.

magda rasinska_metamorfoza

W poniedziałek w siedzibie Naturhouse przy pl. Wolności odbyła się pierwsza konsultacja z dietetykiem. Pani Magda opowiedziała o swoich dotychczasowych nawykach żywieniowych i nieudanych próbach z rozmaitymi dietami. Diety te przynosiły zadowalający, ale krótkotrwały efekt, a nasza bohaterka bardzo szybko wracała do poprzedniej, zbyt dużej masy ciała. Obecnie to 88 kg.

- Pani Magda jest jest młodą mamą, do niedawna bardzo aktywną zawodowo. To osoba zdrowa, ale z otyłością pierwszego stopnia, co nie dość, że jest poważnym zagrożeniem jej zdrowia, to wpływa negatywnie na jej samopoczucie. Magda jest niezwykle zdeterminowana, aby zawalczyć o siebie, co bardzo dobrze wróży kuracji - wyjaśnia Agata Piekarska z Naturhouse w Słubicach.

magda rasinska_metamorfoza2

Na czym będzie polegać proces przemiany?

Zmieni się przede wszystkim plan żywienia. Nowy zakłada wprowadzenie regularności w spożywaniu posiłków, określeniu wielkości porcji i proporcji poszczególnych składników odżywczych. Proponowana dieta ogranicza spożycie cukrów prostych i tłuszczów nasyconych. Bazuje na pełnowartościowym białku, pełnych zbożach i dużej ilości warzyw i owoców.

Analiza składu ciała pani Magdy wykazała tendencje do zatrzymywania płynów metabolicznych, dlatego kuracja została wsparta suplementem zawierającym ekstrakty ze szparagów, czarnego bzu i kolcorośli lekarskiej, wykazującym właściwości moczopędne i detoksykujące.

magda rasinska_indoor

Żywienie to jednak nie wszystko, ważna jest także aktywność fizyczna. Na początek bohaterka metamorfozy będzie uczestniczyć w zajęciach Indor Cycling, które odbywają się w Collegium Polonicum w każdy wtorek i czwartek o godz. 20. Pierwszy trening ma już za sobą.

- Lekko nie było, ale walczyłam. Mam w prespektywie cel jaki sobie założyłam. Jestem zdeterminowana i chcę wreszcie osiągnąć to, o czym marzyłam od wielu lat, czyli powrót do dawnej wagi i dobrego samopoczucia - przekonuje M. Rasińska.

Osoby chcące śledzić jej metamorfozę zapraszamy na specjalny profil facebookowy "Metamorfoza Magdy", gdzie bohaterka akcji zamierza opisywać kolejne etapy swojej przemiany.

Najważniejsze informacje o "Metamorfozie z Naturhouse" będziemy przekazywać także za pośrednictwem portalu Słubice24, patrona medialnego akcji.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaka powinna być organizacja ruchu na skrzyżowaniu ul. Jagiełły i Konstytucji 3 Maja?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama